Керівництво полтавської прокуратури і Нацполіції покриває розкрадання піску

ПОЛТАВА
08.06.2017, 05:52

6 червня ГУ Нацполіції в Полтавській області виклали інформацію про те, що співробітники Управління захисту економіки спільно з прокуратурою області виявили факт незаконного видобутку піску. У крадіїв була вилучена техніка – бульдозер, фронтальний навантажувач, вантажний автомобіль марки «ЗІЛ», екскаватор, земельний снаряд для намивання піску. Про це правоохоронці зазначили на своєму офіційному сайті.

Керівництво полтавської прокуратури і Нацполіції покриває розкрадання піску_1

«Останній Бастіон» порушив тему незаконного спустошення надр, звернувши на неї увагу прокуратури, ГУ Нацполіції, МВС, тощо. Після публікації про задокументування факту порушення правоохоронцями, ми перевірили достовірність наданої інформації.

ЧИТАЙТЕ: Пісок для Піска: «БПП» розорює надра Полтавщини під позачергові вибори президента

На думку видання, у ГУ Нацполіції свідомо надали неправдиву інформацію щодо припинення крадіжок піску. На це вказує безперешкодна робота крадіїв, яку ми зафільмували вчора. Тільки за декілька годин спостереження ми зафіксували 6 вантажівок вивезеного піску. 

Представники Народної ради міста Полтава викликали 102. На місце розкрадання прибув відділ поліції Полтавського району. Правоохоронці затримали всі 6 вантажівок із піском, але невдовзі відпустили. Своє рішення мотивували наявністю в крадіїв дозвільних документів на видобування. 

Припускаємо, ГУ НП Полтавщини цілеспрямовано зробило фейкове вкидання, щоб через засоби масової інформації поширити неправдиві дані в публічному просторі з метою маніпулювання суспільною думкою.

До слова, утримання правоохоронців, які не гребують поширювати, на нашу думку, неправдиву інформацію, тільки в 2017 році обходиться українським платникам податків у 49,2 млрд грн на МВС і 16,6 млрд грн на Нацполіцію. Цих коштів, як виявляється, правоохоронцям замало, тому вони «шабашать» розкраданням надр. 

Також «ОБ» має інформацію, що ДП «Полтавський облавтодор» разом із ГУ Нацполіції і прокуратурою причетний до розкрадання надр Полтавщини. «Навантажувач жовтого кольору, зафіксований на місці незаконного видобутку, належить саме облавтодору.

Уважати публічним зверненням до ГПУ, МВС, НАБУ, САП. 


Читайте також:
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
вчора, 08:25
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45