Керівництво полтавської прокуратури і Нацполіції покриває розкрадання піску

ПОЛТАВА
08.06.2017, 05:52

6 червня ГУ Нацполіції в Полтавській області виклали інформацію про те, що співробітники Управління захисту економіки спільно з прокуратурою області виявили факт незаконного видобутку піску. У крадіїв була вилучена техніка – бульдозер, фронтальний навантажувач, вантажний автомобіль марки «ЗІЛ», екскаватор, земельний снаряд для намивання піску. Про це правоохоронці зазначили на своєму офіційному сайті.

«Останній Бастіон» порушив тему незаконного спустошення надр, звернувши на неї увагу прокуратури, ГУ Нацполіції, МВС, тощо. Після публікації про задокументування факту порушення правоохоронцями, ми перевірили достовірність наданої інформації.

ЧИТАЙТЕ: Пісок для Піска: «БПП» розорює надра Полтавщини під позачергові вибори президента

На думку видання, у ГУ Нацполіції свідомо надали неправдиву інформацію щодо припинення крадіжок піску. На це вказує безперешкодна робота крадіїв, яку ми зафільмували вчора. Тільки за декілька годин спостереження ми зафіксували 6 вантажівок вивезеного піску. 

Представники Народної ради міста Полтава викликали 102. На місце розкрадання прибув відділ поліції Полтавського району. Правоохоронці затримали всі 6 вантажівок із піском, але невдовзі відпустили. Своє рішення мотивували наявністю в крадіїв дозвільних документів на видобування. 

Припускаємо, ГУ НП Полтавщини цілеспрямовано зробило фейкове вкидання, щоб через засоби масової інформації поширити неправдиві дані в публічному просторі з метою маніпулювання суспільною думкою.

До слова, утримання правоохоронців, які не гребують поширювати, на нашу думку, неправдиву інформацію, тільки в 2017 році обходиться українським платникам податків у 49,2 млрд грн на МВС і 16,6 млрд грн на Нацполіцію. Цих коштів, як виявляється, правоохоронцям замало, тому вони «шабашать» розкраданням надр. 

Також «ОБ» має інформацію, що ДП «Полтавський облавтодор» разом із ГУ Нацполіції і прокуратурою причетний до розкрадання надр Полтавщини. «Навантажувач жовтого кольору, зафіксований на місці незаконного видобутку, належить саме облавтодору.

Уважати публічним зверненням до ГПУ, МВС, НАБУ, САП. 


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15