Керівнику високого рангу в Україні дозволено брехати

Опінії
04 серпня, 16:16
Керівнику високого рангу в Україні дозволено брехати

На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни

Український політик

Але подвійна катастрофа, коли ти не тільки брехун та  маніпулятор, але й просто відверто примітивна людина - без елементарної логіки та навіть без таланту маніпуляцій.

Отже - в одному фрагменті повний театр абсурду та мозковий розлад.

Керівнику високого рангу в Україні дозволено брехати_1

Добре, припустимо що вся біда Нафтогазу в тому, що продавали газ населенню по 8 грн, а не так як хотіли за «ринковою ціною» 30 чи 40 грн.

Хоча в такому випадку пан «прогресивний капіталіст» мав би зрозуміти, що за такої «ринкової» ціни давно відбулася би революція, владу би знесли, а йому точно не вдалося би втекти - бо я би перший показав розлюченому натовпу де він живе.

Хоча саме пан Вітренко робив і робить все, щоби ринку газу в Україні не було.

Але головне питання в іншому!

Навіть за ціни 8 грн за куб на видобуток йшла всього … 1 гривня з кубу, а навіть не 3 як було закладено в фінплані.

Бо вони принципово навіть неспроможні «освоїти» ці три гривні на буріння і саме тому вони йшли на схеми та маніпуляціі по приховуванню своїх надприбутків під патронатом чергової влади.

Причина проста - бо за останні роки Нафтогаз перетворився на притулок банальних авантюристів та невігласів рівня «галахвастова»  і видобувати газ вони давно вже не вміють і навіть не збиралися! Такий собі «Бентлі-ленд».

Бо на світовому конкурсі невігласів вони би зайняли друге місце - бо вони НЕВІГЛАСИ!
 

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
10 серпня, 16:35
Опінії
Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.
04 серпня, 08:45
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00
Світ
Що це, як не колоніальна залежність?
22 липня, 16:35