Китайська компанія DJI, яка виробляє дрони, подала до суду на Пентагон

СВІТ
19.10.2024, 11:00
Китайська компанія DJI, яка виробляє дрони, подала до суду на Пентагон

Міноборони США напередодні додало компанію до списку таких, що співпрацюють з військовими.

Китайська компанія DJI звернулася до суду проти Міністерства оборони США через внесення виробника безпілотників до переліку компаній, які, ймовірно, співпрацюють із китайськими збройними силами. DJI заперечує цю інформацію, стверджуючи, що вона є неправдивою.

Про це повідомляє агентство Reuters.

DJI в списку Пентагону позначена як «китайська військова компанія», але представники фірми заперечують це, стверджуючи, що компанія «не належить до китайських військових і не контролюється ними».

Включення до цього списку служить попередженням для американських організацій і компаній про потенційні ризики для національної безпеки при співпраці з такими фігурами.

У своєму позові DJI заявляє, що через «незаконне та хибне рішення» Міністерства оборони компанія «втратила ділові угоди, була охарактеризована як загроза національній безпеці та отримала заборону на укладання контрактів з кількома федеральними агентствами».

Крім того, DJI повідомила, що «клієнти з США та інших країн розірвали чинні контракти з компанією та відмовляються укладати нові».

DJI зазначила, що подала позов після того, як Міністерство оборони не зв’язалося з нею щодо включення до списку протягом більше 16 місяців, заявивши, що компанія «не мала іншого виходу, окрім як звернутися за захистом до федерального суду».

Читайте також:
Економіка
Ощадбанк розпочав експеримент із залученням штучного інтелекту для спілкування з клієнтами.
17 липня, 11:48
Опінії
Tesla за 100 днів: революція в енергопостачанні Південної Австралії.
12 липня, 19:51
Опінії
Grok Heavy і нові технології Маска — революція у розвитку ШІ та інженерії.
10 липня, 19:22
Життя
Посадка мільярда дерев: як 100 дронів за 100 днів змінюють світ.
10 липня, 18:37
Світ
Компанія прагне стати головним конкурентом Starlink Ілона Маска, яка сьогодні домінує у цій сфері
24 червня, 10:47
Життя
«ChatGPT», «Gemini», «Grok» та інші нейромережі здатні на неймовірне. Не лише полегшують життя своїх користувачів, а й допомагають в освіті.
20 червня, 12:32