Колоніальне агенство покриття корупції. НАЗК покриває корупцію родини Козицьких

Позиція
24 вересня, 15:00

Вчергове довівши, що колонізатори створили НАЗК не для боротьби з корупцією, але для її покриття.

Національне агенство з запобігання покриття корупції не знайшло  у родини Козицьких порушень антикорупційного законодавства, законодавства щодо здійснення закупівель та податкового законодавства.

Нагадаємо, що ПРАТ «ФІНПОРТ ТЕКНОЛОДЖІС ІНК.», що належить батькові голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького – Зіновію Козицькому, у результаті вірогідної змови з посадовими особами органів прокуратури протягом років по безконкурентним процедурам отримує державні замовлення на обслуговування інтернет-сайтів відповідних установ.

Загальний обсяг виграних таким чином державних тендерів сягає 60 млн грн.

Майже половина закупівель відбувалась на неконкурентній основі (закупівля в єдиного постачальника; тендер «під компанію»), в 63 з 91 конкурентної закупівлі Фінпорт Текнолоджіс Інк. був єдиним учасником тендеру.

У вичерпному переліку замовників послуг компанії через систему держзакупівель – ДП «Інститут інтелектуальної власності», Генеральна та обласні прокуратури.

Фінпорт Текнолоджіс Інк. стала переможцем торгів на підтримку та розширення веб-порталу генпрокуратури на аналогічні за умовами тендери (модифікації, оновлення, доопрацювання тощо) для Генпрокуратури в 2019, 2021, 2022 і 2023 роках.

Щодо регіональних прокуратур, варто зауважити, що всі без винятку сайти обласних прокуратур виконані за єдиним шаблоном.

Компанія яка протягом багатьох років є безальтернативним надавачем послуг техпідтримки сайтів генеральної та обласних прокуратур, має на балансі основних засобів на 45 тис грн. В разі виникнення зобовʼязань з боку Фінпорт Текнолоджіс Інк. (наприклад, через невиконання умов договору), замовник послуг не зможе витребувати з компанії жодної фактичної компенсації, оскільки, окрім статутного фонду в 2 млн грн (які, можливо, представлені у неліквідній формі) компанія не має інших ліквідних активів.

З огляду на це вбачається прямий конфлікт інтересів та ознаки протиправної змови Зиновія Козицького з невстановленими співробітниками органів прокуратури з огляду на те, що органи прокуратури здійснюють процесуальний нагляд у кримінальних справах, фігурантами яких є інші компанії бенефіціара ПРАТ «ФІНПОРТ ТЕКНОЛОДЖІС ІНК.» Зіновія Козицького.

Уникнення відповідальності компаніями Зиновія Козицького у згаданих справах є свідченням можливого умисного впливу з його боку, або ж з боку його сина, голови Львівської ОВА Максима Козицького на невстановлених посадових осіб органів прокуратури при розслідуванні наведених вище кримінальних проваджень з метою протиправного звільнення від законної відповідальності.

Також вбачається реальний конфлікт інтересів у бенефіціара ПРАТ «ФІНПОРТ ТЕКНОЛОДЖІС ІНК.» Зіновія Козицького та голови Львівської ОВА Максима Козицького, оскільки відповідно до декларації Максима Козицького за 2023 рік він отримав від батька три подарунки на загальну суму в 15 млн грн. Отже, ці кошти можуть бути неправомірними доходами, які Зіновій Козицький отримав як бенефіціар ПРАТ «ФІНПОРТ ТЕКНОЛОДЖІС ІНК.» за надані послуги органам прокуратури за завищеним цінами та на безконкурентній основі.

У зв'язку з цим ГО «Останній Бастіон» звернулося до НАЗК та вимагало:

  1. Розпочати перевірку наведених вище фактів
  2. Провести повну перевірку декларації голови Львівської ОВА Максима Козицького, зокрема, на предмет законності походження отриманих ним від Зиновія Козицького подарунків.
  3. Провести перевірку наявності незаконного збагачення голови Львівської ОВА Максима Козицького та передати матеріали справи до Національного антикорупційного бюро України для проведення досудового розслідування.

У НАЗК зазначили, що у них відсутні підстави для констатації наявності реального конфлікту інтересів в сфері службових повноважень працівників органів прокуратури під час здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням щодо юридичних осіб приватного права, у яких кінцевим бенефіціарним власником є Козицький З.Я.

Щодо можливої наявності реального конфлікту інтересів у голови Львівської ОВА Козицького М.З. за наведеними у повідомленні обставинами (отримання Козицьким М.З. від свого батька Козицького З.Я. у 2023 році подарунків на загальну суму 15,8 млн. грн.) у НАЗК не помітили наявності реального конфлікту інтересів за наведеними обставинами.

Також у НАЗК відмовилися проводити повну перевірку декларації Максима Козицького та здійснювати моніторинг способу життя голови львівської ОВА.

НАЗК вчергове продемонструвало залежність від Офісу президента та стало на захист корупційних інтересів родини Козицьких.

І це не дивно, адже фірма Зіновія Козицького забезпечує програмно-технічне супроводження Єдиного державного реєстру декларацій. А НАЗК покриває корупцію свого підрядника.

Фінпорт Текнолоджіс Інк. забезпечувало цю послугу в інтересах НАЗК у 2022, 2023 роках та має активний договір на 2024 рік. При цьому вартість абсолютно ідентичної за змістом та обсягом робіт послуги щорічно зростала на 20-25%.

Фінпорт Текнолоджіс Інк. уклало з НАЗК 8 договорів на 27,7 млн. гривень.

Колоніальне агенство покриття корупції.  НАЗК покриває корупцію родини Козицьких_1

«Останній Бастіон» вкотре наполягає на тому, що колоніальні, НАЗК, НАБУ, САП, ВАКС, БЕБ, ДБР, СБУ, ГПУ, ВРП та інші корупційні органи мають бути ліквідовані.

Вони становлять пряму загрозу національній безпеці України та її становленню як демократичної, правової, незалежної держави.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Кримінал
У березні 2022 року, посадовець придбав п'ять апартаментів у курортних містах Сакартвело — Батумі та Бакуріані.
12 грудня, 11:49
Політика
Експерт сумнівається, що голова АРМА Олена Дума не знала про дії своїх підлеглих.
12 грудня, 10:11