Команда Зеленського має забути про рейтинги, коли йде війна

Опінії
14 вересня, 11:16
Команда Зеленського має забути про рейтинги, коли йде війна

Мир — це звільнення наших територій і людей від загарбників із РФ, а не визнання окупації.

Народний депутат України VIII скликання

Створення терористичних псевдореспублік на територіях країн-сусідів — давня тактика Російської Федерації. Її мета полягає у контролі та використанні точки дестабілізації для виторговування собі політичних преференцій.

Після військових конфліктів, у випадку з Молдовою та Грузією, Росія виступає, як "посередник-миротворець". Вона, начебто, намагається владнати конфлікт і "рятує" місцеве населення від геноциду.

З Україною так не вийшло. Завдяки дипломатичній роботі Петра Порошенка Росію прив'язали до столу перемовин як учасника, а не "посередника".

І це вдалося зробити вперше за історію початих РФ конфліктів завдяки підписанню Мінських домовленостей. 5 вересня 2014 року було домовлено, що ОБСЄ встановлює зону безпеки на державному кордоні України та РФ у ОРДЛО.

І тільки після того, як українська влада повертається на всі українські землі, проводяться вибори.

Тому не треба шукати якихось "нових прочитань", а необхідно вимагати від Росії виконання безпекових умов. Мова не про припинення обстрілів та перемир'я, а про виведення окупаційних військ з України та роззброєння терористів-найманців.

Саме через те, що Росія не виконує безпекові умови Мінських домовленостей, на неї та її громадян накладені міжнародні санкції. А вони коштують бюджету РФ сотень мільярдів євро.

Мир — це звільнення наших територій і людей, а не визнання окупації чи надання окупантам і їхнім маріонеткам якогось нового статусу. Необхідно вимагати від Росії виконання Мінських домовленостей, тиснути на неї дипломатично та економічно, а не шукати владі тимчасових рішень перед виборами, щоб зберегти від падіння власні рейтинги.

Для цього Володимир Зеленський та його слуги повинні навчитися мислити державними, а не власними чи олігархічними інтересами. Час їм зрозуміти, що ворог не в опозиції та не в суспільстві, а в Кремлі.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Але офіційний Баку має більше підстав хотіти нової війни.
20 вересня, 15:10
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19 вересня, 08:59
11 вересня стався, мабуть, чи не найбільш нищівний удар по Західній цивілізації, цінності якої переглядаються й досі.
12 вересня, 12:13
Кремль за жодних обставин не має втручатися у внутрішні справи свого сусіда, інакше наслідки цього будуть катастрофічними.
18 серпня, 11:49
Екстрадиція учасника бойових дій на Донбасі Вадима Альтмана до РФ суперечить усталеним дружнім грузинсько-українським відносинам.
15 серпня, 16:27
Усі дороги ведуть у Мінськ, і не дарма!
05 серпня, 10:08