Created with Sketch.

Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави

31.01.2022, 13:13

І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.

Поки жителі обласного центру зводять кінці кінцями, рахуючи до зарплати кожну копійку, у Полтавській філармонії частували наїдками представників самопроголошеного (прости Господи – прим. ред.) бомонду.

Свідченням цього є музичний вечір сиру та вина, про який медіаагенція "Останній Бастіон" повідомляла днями раніше, що відбувся 27 січня.

Вказаний захід відвідало чимало гостей, впізнаваних і не дуже: австрійський підприємець Томас Бруннер, депутати міської ради Юлія Городчаніна і Катерина Бабіч, генеральний директор полтавського автоагрегатного заводу Андріан Литовченко, директор краєзнавчого музею Олександр Супруненко та інші, яких не варто і згадувати.

"Полтавському бомонду" аби поїсти та попити

Зауважимо, що Полтавська обласна філармонія нині займає будівлю колишньої Великої хоральної синагоги, збудованої в 1856 році суто для ритуальних потреб юдейської громади міста.

Прикметно, але 27 січня в Україні вшановували пам'ять жертв Голокосту, тому, очевидно, подібний вечір є ніщо інше як обрядове дійство в ім'я Мамони, до служіння якому постійно закликають ортодоксальні євреї.

Особливу атмосферу "хліба з видовищами" передають наведені нижче вигуки самих присутніх, котрі, ймовірно, входять до таємного масонського товариства:

«Як на базарі», – жартівливо прокоментував юнак у синій сорочці.

«Сто фоток і хто зна шо», – розчаровано говорить жінка у білій сукні своєму супутнику.

«А є вино?», – крізь гамір запитує Томас Бруннер ведучого.

«Томасе, Ви не повірите – тут скрізь вино!», – відповідає той.

Звісно, що карантинних правил і норм у приміщенні філармонії також ніхто не дотримувався, адже бенкетувальникам було явно не до того.

Фактично, один з осередків культурного життя Полтави руками підприємливих ділків і за прямою вказівкою місцевої влади перетворено на "илітний притон", де "добре заробляти таким чином гроші" та де "можливо з часом, публіка ставатиме все різноманітнішою".

Ось тільки "високе" мистецтво навряд чи буде доступнішим для звичайних полтавців, яких на вказаному заході ми не помітили, а ви?!

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний голова Опішнянської громади вирішив показати недолугим виборцям сенс celebrity-життя.

Читайте також
Українська нація має нарешті стати господарем своєї землі
Опінії
Уроки тюремної анґлійської: досвід «Оленівки»
Опінії
Талановита і хоробра молодь торує шлях нам у світле майбуття
Війна
Довбаний парад лицемірства від західних партнерів Москви
Політика
Офіцери армії Наполеона відпускали полонених під чесне слово не воювати
Історія
Так, «як раніше» було, вже не буде ніколи
Опінії