«95 квартал» перетворює Україну на бордель

ПОЛТАВА
13.01.2022, 12:33
«95 квартал» перетворює Україну на бордель
Фото: bastion.tv

Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.

Свідченням цього є оголошення про проведення так званого "Вечору сиру і вина", викладене на офіційному сайті установи обласного підпорядкування.

В анонсі зазначається, що захід, який відбудеться 27 січня, нібито «покликаний об'єднати мистецтво, бізнес, громадські ініціативи задля подальшого розвитку культурної сфери Полтави».

Але зауважимо, що під час нещодавньої інспекції нашими журналістами відремонтованої за гроші платників податків (не багато ні мало аж 94 мільйони гривень – прим. ред.) будівлі філармонії представниця адміністрації вихвалялася наявністю бару та відповідною обслугою, у разі проведення вказаного вечору:

Відтак стає зрозуміло, що концертна установа, котра покликана навертати українців до "високої культури", з подачі керівництва перетворюється на місце споживацтва і набиття шлунків, а не долучення до мистецтва.

Очевидно, що невдовзі й Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського переобладнають у подобу плацкартного вагона Вєрки Сердючки, де відвідувачам будуть гарантовані низькопробні "хліб і видовища".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у хворій уяві чільного директора Полтавської галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка Ілля Кива – "національне надбання".

Читайте також:
Політика
У час, коли високоморальні люди є найбіднішими людьми, – жодного поступу суспільства бути не може. Особливо це стосується України.
22 травня, 21:10
Політика
Справжнє національне відродження неможливе у рамках чужого культурного й історичного дискурсу. Україна починається з українця!
09 травня, 20:57
Світ
На сході Туманного Альбіону виявлено тушу 30-тонного плавникового ссавця, якого днями штормом викинуло на берег.
05 травня, 20:37
Війна
Кажуть, що коти одночасно живуть у двох світах. Напевно ми з побратимами, як ті коти...
26 квітня, 19:34
Політика
Спекулювати на темі "непотрібної війни" здатні тільки відверті сепаратисти, колаборанти, або невігласи, яким байдужа доля України...
24 квітня, 19:35
Політика
Міністерство оборони України публічно виступило проти легалізації сумнозвісних одностатевих партнерств, лобійованих соросятами.
21 квітня, 17:28