«95 квартал» перетворює Україну на бордель

ПОЛТАВА
13 січня, 12:33
«95 квартал» перетворює Україну на бордель
Фото: bastion.tv

Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.

Свідченням цього є оголошення про проведення так званого "Вечору сиру і вина", викладене на офіційному сайті установи обласного підпорядкування.

В анонсі зазначається, що захід, який відбудеться 27 січня, нібито «покликаний об'єднати мистецтво, бізнес, громадські ініціативи задля подальшого розвитку культурної сфери Полтави».

Але зауважимо, що під час нещодавньої інспекції нашими журналістами відремонтованої за гроші платників податків (не багато ні мало аж 94 мільйони гривень – прим. ред.) будівлі філармонії представниця адміністрації вихвалялася наявністю бару та відповідною обслугою, у разі проведення вказаного вечору:

Відтак стає зрозуміло, що концертна установа, котра покликана навертати українців до "високої культури", з подачі керівництва перетворюється на місце споживацтва і набиття шлунків, а не долучення до мистецтва.

Очевидно, що невдовзі й Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського переобладнають у подобу плацкартного вагона Вєрки Сердючки, де відвідувачам будуть гарантовані низькопробні "хліб і видовища".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у хворій уяві чільного директора Полтавської галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка Ілля Кива – "національне надбання".

Читайте також:
Книги
Першими на черзі будуть малі твори Іммануїла Канта різних років, до тепер невідомих українськомовному читачу.
24 травня, 19:27
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.
31 січня, 13:13
Життя
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
Полтава
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52