«95 квартал» перетворює Україну на бордель

ПОЛТАВА
13.01.2022, 12:33
«95 квартал» перетворює Україну на бордель
Фото: bastion.tv

Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.

Свідченням цього є оголошення про проведення так званого "Вечору сиру і вина", викладене на офіційному сайті установи обласного підпорядкування.

В анонсі зазначається, що захід, який відбудеться 27 січня, нібито «покликаний об'єднати мистецтво, бізнес, громадські ініціативи задля подальшого розвитку культурної сфери Полтави».

Але зауважимо, що під час нещодавньої інспекції нашими журналістами відремонтованої за гроші платників податків (не багато ні мало аж 94 мільйони гривень – прим. ред.) будівлі філармонії представниця адміністрації вихвалялася наявністю бару та відповідною обслугою, у разі проведення вказаного вечору:

Відтак стає зрозуміло, що концертна установа, котра покликана навертати українців до "високої культури", з подачі керівництва перетворюється на місце споживацтва і набиття шлунків, а не долучення до мистецтва.

Очевидно, що невдовзі й Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського переобладнають у подобу плацкартного вагона Вєрки Сердючки, де відвідувачам будуть гарантовані низькопробні "хліб і видовища".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у хворій уяві чільного директора Полтавської галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка Ілля Кива – "національне надбання".

Читайте також:
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14