Порадійте, православні, за Миколу Різника

ПОЛТАВА
13.12.2021, 12:03
Микола Різник хизується фотографіями з Французької Рив'єри
Микола Різник хизується фотографіями з Французької Рив'єри

Голова Опішнянської ОТГ вирішив показати недолугим виборцям сенс celebrity життя.

Микола Різник, голова Опішнянської ОТГ, підозрюваний в отриманні хабаря, та інших корупційних злочинах, вирішив показати недолугим виборцям сенс celebrity життя.

Нагадаємо, що 24 липня 2019 року було викрито на хабарі голову Опішнянської ОТГ. Миколу Різника затримали під час одержання 12 тисяч гривень хабаря від місцевого підприємця.

Порадійте, православні, за Миколу Різника_1
Порадійте, православні, за Миколу Різника_3

Різника було затримано безпосередньо під час вчинення злочину.

Правоохоронці заявили, що голова Опішнянської ОТГ отримав «винагороду» від приватного підприємця за укладення договору про добровільне відшкодування збитків за фактичне користування земельною ділянкою, виділеною під розміщення шиномонтажу.

Ухвалою Зіньківського районного суду Полтавської області від 16.11.2021 Різника Миколу Миколайовича, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), звільнено від кримінальної відповідальності, у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування. Кримінальне провадження було закрито.

Прокуратурою було подано апеляційну скаргу на дану ухвалу суду. 30 листопада 2021 року Апеляційним судом було відкрито апеляційне провадження у даній справі.

Але це не єдине кримінальне провадження щодо Миколи Різника.

У вересні 2021 року Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади Миколи Різника.

Чиновника звинувачують у підробці документів.

У Полтавській обласній державній адміністрації з цього приводу заявили, що під час подачі проекту від громади, щоб отримати державне фінансування з фонду регіонального розвитку на ремонт школи, Різник підробив експертний звіт щодо розгляду кошторису. На рівні області, де проект проходив попередню оцінку, це помітили та звернулися до правоохоронців.

Йдеться про проект «Реконструкція (енергоефективна термомодернізація) будівлі головного корпусу школи по вул. Соборна, 18 в смт Опішня Зіньківського району Полтавської області». Він був поданий за підписом Миколи Різника, голови Опішнянської селищної територіальної громади. Під час перевірки документації регіональний адміністратор виявив, що один із документів проекту, а саме експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини вищезазначеної проєктної документації, наданий Миколою Різником, мав ознаки підробки.

Експертний звіт за проектом «Реконструкція (енергоефективна термомодернізація) будівлі головного корпусу школи по вул. Соборна, 18 в смт Опішня Зіньківського району Полтавської області» датований 15.04.20 за №1867 та підписаний відповідним експертом ТОВ «Центр експертизи» (м. Суми). Заявлена кошторисна вартість – 14,3 млн грн.

Щоб встановити правдивість експертного звіту, ОДА звернулася до ТОВ «Центр експертизи» (м. Суми). У відповідь на запит ТОВ надало копію експертного звіту за номером 1867 (саме цей номер був зазначений в експертному звіті, поданим Миколою Різником), однак там була вказана інша дата звіту – 24.02.20 року, інша назва проєкту – «Капітальний ремонт частини фасаду будівлі ДНЗ ясла-садок «Берізка» по вул. Свято-Михайлівська, №12 в смт Опішня Зіньківського району Полтавської області» та інша кошторисна вартість проєкту – 15,1 млн грн.

Про корупційні схеми в Опішнянській ОТГ повідомляла і колишня селищна голова Опішні Світлана Маммадова.

Торік Останній Бастіон вже проводив перевірку діяльності Миколи Різника на посаді голови Опішнянської ОТГ.  Нам вдалося встановити, що своїми діями Микола Різник та наближені до нього люди ніяк не сприяють встановленню порядку в об'єднаній територіальній громаді.  Різник продовжує розділяти жителів громади на «своїх» та «чужих». Погодьмось, це не та стратегія, якої так потребує стартовий етап становлення нового формату місцевого самоуправління.

Але Микола Різник не планує зупинятися.

Голова ОТГ перебуває у постійних закордонних відпустках – на роботі його майже немає. Він навіть не соромиться ділитися фотографіями з гулянок та закордонних поїздок в соціальних мережах.

Порадійте, православні, за Миколу Різника_5
Порадійте, православні, за Миколу Різника_7

Місцева корупційна знаменитість, захоплена власною театральною грою у соцмережах, не посоромилася навіть у роковини Голодомору викласти у свій сторіз світлини зі святкового столу у Венеції.

Порадійте, православні, за Миколу Різника_9
Порадійте, православні, за Миколу Різника_11

За чиї гроші гуляє банкети Різник, незабаром на шпальтах Останнього Бастіону

Автор : Микола Дрюк
Читайте також:
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.
31 січня, 13:13
Полтава
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Життя
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
Полтава
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52