Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Опінії
07.12.2022, 16:05
Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Частина 1

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Анáл – Специфічне, платне хобі представників дипломатичного корпусу, що характеризується крайньою нерозбірливістю у використанні прийомів лікувально-оздоровчої фізкультури для інтенсифікації законодавчого процесу.

Арахáмія – Походження, статус і призначення терміну не з'ясовані. Одна з версій допускає вірусну етимологію Severe Acute Respiratory Syndrome/SARS А-ї і пов'язує витоки українського її різновиду з кажанами міста Ухань (Хубей, КНР) та статутом китайської комуністичної партії. З огляду на недостатню вивченість та ймовірні ризики, вживати термін А-я рекомендовано у масково-респіраторному режимі. На осіб, котрі за специфікою діяльності контактують з А-ю, покладено обов'язок щеплення вакциною Pfizer/BioNTech (BNT162b2) двічі на рік до припинення стану фертильності.

Безуглá (М) – 1. Переклад-калька з «великого російського наріччя», буквально –безкýтна, без царя в голові. 2. Парламентська діячка, членкиня принтерної монобільшості, середньоарифметичне значення інтелектуальної спроможності партійного списку СлН.

Блáзень – 1. Герой другого плану п´єси англійського письменника Вільяма Шекспіра «Король Лір» (англ. The Tragedy of King Lear, 1605-1606); 2. Герой випадково першого плану трагедії українського народу 2019-… років.

Бульбофюрер – 1. Сорт картоплі з коренеплодами особливо великого розміру. 2. Білоруський хокеїст, який узурпував владу в останньому колгоспі срср і здав земельний фонд колгоспу під полігон другої армії світу, люблячий батько, ПапаКолі©.  Параноїк – цілодобово відчуває ядерну загрозу з півдня, заходу і басейну країн Балтії та Океанії. Ініціатор чергового переселення народів Близького Сходу до Південної Тюрінгії. Провідний антифемініст ОДКБ (організація договору про колективну безпеку – правонаступниця снд, Троїстого союзу та осі Рим-Берлін-Токіо), опозиційним порталом TUT.BY. зафіксовані непоодинокі припадки неконтрольованої люті Б. від раптової тиші (так зв. асоціативний синдром реакції на Світлану Тихановську).  

Вагнергѐйт – недоконане детективне гала-шоу трупи «Квартал на Банковій» за участю 33-х бойових пташенят з гнізда опущеного кухара прігожіна, мінського бульбофюрера (див. Бульбофюрер), поламаного на Єрмаку поліграфа і Маші Левченко у ролі підсадної Гогілашвілі. Анонсована на квітень-травень 2022 року прем´єра знятого Bellingcat (режисер Христо Грозєв) фільму за мотивами державної зради верховного з при- і підверховними отримала гриф «Не на часі».

Вагнерівці – 1. Фанати містично-символічної творчості німецького композитора і антисеміта Ріхарда Вагнера, музичного супроводу гітлерівського націонал-соціалізму. 2. Бійці-відморозки, відфільтровані щурячим кухарем прігожиним з особливо низько опущеного контингенту пенітенціа́рної системи мордору і злагоджені у приватний воєнізований контингент. Залишками В. переповнені лісосмуги під Ірпенем, Херсоном, Бахмутом.  

Глибѝнний нáрід – андрофаги, гілка пізньопалеолітичної популяції аборигенів Валдайської височини, розповсюджені на 17 098 242 квадратних кілометрах «я такой страни нє знаю» у вигляді зомбованого продукту телепропаганди. Для популяції (коренева лексема – попа, синонімічний ряд – дупа, ср***, задниця,  пом´якшувальне – булки, паністратка тощо) характерні відданість ідеалам кріпосницького права, дрімучий традиціоналізм з правом першої ночі для тестя, категоричне несприйняття геїв (за винятком покійних Пьотра Чайковського і Борі Мойсєєва), Європи, окремішно Великої Британії і особливо США, віра в людиноподібність гундяєва і «білу калину», як компенсацію за виховання компостованого «героя сво». Некроманти рф на чолі з євроазійським фашистом дугіним, котрі наділяють двійників Блідої Молі «споконвічно та істинно руськими» властивостями, вважають «царство щура на Кремлі» вже сьомою з´явою Ієшуа на очі глибинного наріду (вперше – князем Алєксандром Нєвським, вдруге – царем Іоаном Лютим, втретє – Петром І на коні, вчетверте – поручиком Ржевським, уп´яте – Едиком Лімоновим, вшосте  – Марго Симоньян). Дослідники (школа Пастухова-Латиніної) припускають, що окремим індивідам популяції під шифром «харошіє руськіє» доступне прочитання писань Фьодора (в миру Достоєвського), Алєксандра (Пушкіна) і Захара (Прилєпіна) в оригіналі, принаймні, до 6-7 сторінки. Меседж дискутується.

Глобус України –   уявний конструкт проекції площинної мапи в її частині від Сяну до Дону на геоїд планети Земля. Інтегрально налаштовані вітчизняні картографи визнають недоторканість кордонів, які склалися на момент презентації Г.У., і не ініціюють повернення на Г.У. низки етнічних локацій, експропрійованих сусідами в ході недружнього історичного процесу, як то окремі райони Брянщини, Берестейщини, Курщини, Бєлгородщини, Вороніжчини; Малинового, Зеленого та Сірого Клинів; Лемківщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини, Мармарощини, Пд. Буковини; частини Антарктиди на південь від станції Академіка Вернадського та Київського вокзалу на москві. Для населення Г.У. характерні перебільшені очікування від Галі, вишневого садка з хрущами, блазня Зе та крайньої хати.

Гундόсик – лонгрідне переливання загальновідомої інформації з пустого в порожнє, що продукується з допомогою пошкодженого носово-мовлєннєвого апарату, прес-групи офісу та телесуфлера. Використовується як щоденна порція президентської локшини на вуха (див. 2.Блазень, Єдиний марафон).

Дон – 1. Ще Дін – річка на півночі українського Малинового Клину (Кубані). 2. Ще Вівчар-дон – вождь кадирівських відморозків, власне сам-дон кадиров-дон рамзан-дон ахматович-дон. Генерал-полковник мордорського воїнства, почесний академік РАПН (російської академії політичних наук) зі специфічною орієнтацією, який першого руського власноруч вбив у шістнадцять років одночасно з знечещеною вівцею-дон.   

Читайте також:
Політика
При цьому він наголосив на необхідності подолання корупції та посиленні мобілізації.
15 травня, 16:20
Війна
Зброя, яку Італія надає українським ЗСУ в рамках військової допомоги, може використовуватися лише в межах кордонів України.
07 травня, 18:03
Світ
Танкери «тіньового флоту» путіна вийшли із Лаконської затоки
07 травня, 11:29
Світ
На думку Кемерона, це стане «небезпечною ескалацією».
03 травня, 18:07
Політика
Христо Грозев заступився за Єрмака у зв'язку з публікацією TIME
29 квітня, 09:38
Світ
Причиною скасування візиту стало схвалення допомоги США ізраїльському режиму у розмірі $26 млрд.
27 квітня, 07:20