Кожний має займатися своєю справою!

Опінії
02 жовтня, 14:02
Кожний має займатися своєю справою!

Байкарі та казкарі з кримінальними схильностями точно не повинні здійснювати та виправдовувати рейдерські захоплення державних компаній

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Вчора Голова правління Нафтогазу в Житомирі заявив, що Україна вже наступного року може не використовувати газ для центрального опалення, замінивши його біомасою (тріскою).

Кожний має займатися своєю справою!_1
Кожний має займатися своєю справою!_3
Кожний має займатися своєю справою!_5

Країна воює і нам потрібна єдність тому спробую бути максимально коректним.

1. Україна вже цього року може замінити Вітренка на посаді очільника Нафтогазу щоби нарешті вирватися з 8-річного полону маніпуляцій, махінацій та маячні навколо газу і «газового ринку».

2. Держава Україна зобов’язана нарешті провести та оприлюднити результати Держаудиту для того, щоби українці нарешті зрозуміли - що витворяють з державною компанією. Слідство та суд визначать справедливу міру покарання відповідальних за провал.

3. Україна може вже з цього року НАРОЩУВАТИ, а не втрачати свій власний видобуток природного газу, в першу чергу в державній компанії Укргазвидобування.

4. Україна може вже цього року виправити злочин команди авантюристів з Нафтогазу, відв‘язавши ціну на газ від так званого «імпортного паритету». Створення повноцінного УКРАЇНСЬКОГО ринку газу, проти якого категорично виступає Нафтогаз, дасть нам абсолютно адекватну ринкову ціну відповідно до платоспроможності споживача в тому числі.

5. Україна НЕ МОЖЕ перейти за рік з газу до біомаси в секторі централізованого теплопостачання. Той хто це стверджує - маніпулятор та цинік, який продовжує вішати локшину на вуха найвищим посадовим особам держави. На жаль - здається що це їм подобається.

6. Україна безумовно зобов’язана рухатися шляхом потужної енергомодернізації, енергозбереження, заміщення та диверсифікації джерел пального. Для цього треба просто виконувати Закони України, розробити та прийняти відповідні Державні програми, визначити відповідальні державні інституції, забезпечити інвестування та досягнення цільових показників та не допустити розкрадання коштів, що на жаль є традиційним для України.

В тому числі - провести аудит всіх ресурсів.

Кожний має займатися своєю справою!

Байкарі та казкарі з кримінальними схильностями точно не повинні здійснювати та виправдовувати рейдерські захоплювати державних компаній, купивши в чергове чергову команду політиків за рахунок українського народу!

Маніпулятори та махінатори мають відповідати перед законом згідно ККУ, а не жирувати на виведені капітали в Мюнхені чи в інших країнах з мамами, чи дружинами.

Коректність посту оцінювати Вам, друзі.

І останнє. «Підніміть ціну на газ і Україна буде його експортувати!» - заявляли Коболєв/Вітренко у 2016.

Зараз 2022.

Тепер в них особисто та їх мам все чудово, а українців чекає дуже важка зима.

Слава Україні! Вірю в ЗСУ!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
вчора, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34