Кожний має займатися своєю справою!

Опінії
02.10.2022, 14:02
Кожний має займатися своєю справою!

Байкарі та казкарі з кримінальними схильностями точно не повинні здійснювати та виправдовувати рейдерські захоплення державних компаній

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Вчора Голова правління Нафтогазу в Житомирі заявив, що Україна вже наступного року може не використовувати газ для центрального опалення, замінивши його біомасою (тріскою).

Кожний має займатися своєю справою!_1
Кожний має займатися своєю справою!_3
Кожний має займатися своєю справою!_5

Країна воює і нам потрібна єдність тому спробую бути максимально коректним.

1. Україна вже цього року може замінити Вітренка на посаді очільника Нафтогазу щоби нарешті вирватися з 8-річного полону маніпуляцій, махінацій та маячні навколо газу і «газового ринку».

2. Держава Україна зобов’язана нарешті провести та оприлюднити результати Держаудиту для того, щоби українці нарешті зрозуміли - що витворяють з державною компанією. Слідство та суд визначать справедливу міру покарання відповідальних за провал.

3. Україна може вже з цього року НАРОЩУВАТИ, а не втрачати свій власний видобуток природного газу, в першу чергу в державній компанії Укргазвидобування.

4. Україна може вже цього року виправити злочин команди авантюристів з Нафтогазу, відв‘язавши ціну на газ від так званого «імпортного паритету». Створення повноцінного УКРАЇНСЬКОГО ринку газу, проти якого категорично виступає Нафтогаз, дасть нам абсолютно адекватну ринкову ціну відповідно до платоспроможності споживача в тому числі.

5. Україна НЕ МОЖЕ перейти за рік з газу до біомаси в секторі централізованого теплопостачання. Той хто це стверджує - маніпулятор та цинік, який продовжує вішати локшину на вуха найвищим посадовим особам держави. На жаль - здається що це їм подобається.

6. Україна безумовно зобов’язана рухатися шляхом потужної енергомодернізації, енергозбереження, заміщення та диверсифікації джерел пального. Для цього треба просто виконувати Закони України, розробити та прийняти відповідні Державні програми, визначити відповідальні державні інституції, забезпечити інвестування та досягнення цільових показників та не допустити розкрадання коштів, що на жаль є традиційним для України.

В тому числі - провести аудит всіх ресурсів.

Кожний має займатися своєю справою!

Байкарі та казкарі з кримінальними схильностями точно не повинні здійснювати та виправдовувати рейдерські захоплювати державних компаній, купивши в чергове чергову команду політиків за рахунок українського народу!

Маніпулятори та махінатори мають відповідати перед законом згідно ККУ, а не жирувати на виведені капітали в Мюнхені чи в інших країнах з мамами, чи дружинами.

Коректність посту оцінювати Вам, друзі.

І останнє. «Підніміть ціну на газ і Україна буде його експортувати!» - заявляли Коболєв/Вітренко у 2016.

Зараз 2022.

Тепер в них особисто та їх мам все чудово, а українців чекає дуже важка зима.

Слава Україні! Вірю в ЗСУ!

Читайте також:
Політика
Платежі в «ДІЇ» проходять через компанію, яка має ознаки фіктивності
вчора, 08:44
Війна
Ми втратили величезну кількість часу. Втратили його насамперед через брехню. Наступ міг би бути багато ефективнішим і результативнішим.
25 вересня, 10:32
Війна
Ракети ATACMS та інші будуть. Але тоді і у тій кількості, як вирішать наші союзники, виходячи з власних стратегічних інтересів.
24 вересня, 14:42
Політика
Навіщо ми воюємо з рф, якщо їхні компанії монопольно обслуговують «Дію» та щедро «спонсорують» наших високопосадовців у Києві?
23 вересня, 12:26
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Опінії
Замало звільнити Єрмака і Татарова з Офісу Президента. Їх необхідно негайно взяти під варту.
16 вересня, 10:07