Країна приколів, але щось несмішно

Опінії
12 квітня, 10:07
Країна приколів, але щось несмішно

Що все-таки не так із суспільством, котре нарікає собі авторитетами одних покидьків та викінчених нікчем з фейковими регаліями?

Викриття ще одного народного лідора яка країна, такі й думки — цього разу, від психолохії — уродженця Хабаровска, Спартака Субботи викликає питання без відповіді — що все-таки не так із суспільством, котре нарікає собі авторитетами одних покидьків та викінчених нікчем з фейковими регаліями?

Йдеться-бо не лише про нього самого, адже у розкрутку та популяризацію персони такого рівня виявилися залученими ціла купа людей: подкасти — це в принципі вирок, але ж його друковане слово з'являлося на шпальтах Vogue, Укрправди та Новоґо врємєні, з ним поважно говорили на Військовому телебаченні та Громадському радіо.

Лише вчора викривачка Іво Бобула феміністка Емма Антонюк не змогла розпізнати такого самого, просто менш одіозного та дрібку розумнішого, довбня.

Гендерно-феміністичне видання Віхола видало цілу “соціально важливу” книжку афериста; його зарахували в Аспен Інститут — суспільство не виставило жодного бар’єра перед махінатором. Ніхто не спитав, правда по цимбалах, всім байдуже, головне, щоб молодий, поважний, прогресивний.

Якщо Арєстовіч козиряв вбогим московитським шовінізмом, то вже нова генерація лайноправів добре вивчила вподобання громадянського суспільства, тож Бату й Спартаки вумно балакали про гендерну нерівність та “проблему сексизму”.

І це працює. Суббота, наприклад, тр@хнув як мінімум п’ятьох своїх клієнток, кек, тож книга про протидію та розпізнавання насильства, схоже, заснована на реальних подіях, OMEGALUL.

Викривали Субботу ще 2020 року — ймовірно, він причетний до єдиного верифікованого МОЗ телеграм-каналу Коронавірус_інфо, котрий був “волонтерським проєктом “Інституту когнітивного моделювання”, де аферист значився науковим керівником.

Засновник цього “інституту” — Дмитро Царенко, гендиректор українського Камедіклабу. Коло замкнулося. Країна приколів, але щось несмішно.

Той стріляти повчає, цей психолохії, космонавт будєм всіх бамбіть, ще один власноруч дивізію бурятів вирізав під час сотого бойового виходу. Душа радіє торжеству правди, але немає сечі терпіти так-то.

Читайте також:
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18
Політика
Насуваються репресії у стилі літа 2011-го року на Печерському подвір'ї суду. Зе-команда відчула, що пахне смаженим?..
21 вересня, 21:52
Політика
Зеленський втягує Трампа в найбільш згадуване медійне поле — Україну.
20 вересня, 10:55
Опінії
Тримайте українці військовий комунізм
18 вересня, 07:45
Політика
На 2024 рік у бюджеті України закладено 1,5 млрд гривень для зйомки 53 фільмів і серіалів
16 вересня, 09:19
Економіка
Заявлені Корецьким і Шурмою надприбутки "Укрнафти" виявились фікцією, документи підробили
13 вересня, 07:31