Країнам Балтії варто бути напоготові: ви наступна ціль Кремля

СВІТ
10.03.2022, 15:14
Країнам Балтії варто бути напоготові: ви наступна ціль Кремля
Фото: Telegram

Чим довше колективний Захід розмірковує, як утихомирити божевільного кремлівського бункерного щура, тим кривавішою стає його поведінка.

Таку думку на першій Антивоєнній конференції у Вільнюсі висловив голова литовської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Емануеліс Зінґеріс.

Він, як і більшість його колег-парламентарів, переконаний, у разі, якщо путінський режим не зупинити в Україні, війна увірветься на мирні вулиці балтійських міст.

«Якщо втратимо Україну, наступними на черзі будуть країни Балтії та Польща. Якщо раніше до цієї загрози ставилися несерйозно, то зараз вона стала дуже відчутною. Путін загрожує, він хоче тотального конфлікту, ми мусимо готуватися до цього вже зараз», – заявив Емануеліс Зінґеріс.

Голова литовської делегації у ПАРЄ також наголосив на необхідності захищати кожен метр української землі, оскільки "війна в Україні – війна за майбутнє вільного світу".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чинний генеральний секретер НАТО застеріг кремлівського бункерного щура від атак на лінії постачання зброї Україні.

Країнам Балтії варто бути напоготові: ви наступна ціль Кремля_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
У путіна є велике бажання показати неспроможність НАТО реагувати рішуче.
28 березня, 16:03
Світ
Президент Турецької республіки звинуватив незаконне сіоністське державне утворення у злочинах проти людяності. Ізраїль грається із вогнем.
23 березня, 09:27
Війна
Американська розвідка оцінила, що кремлівський диктатор владімір путін не відійшов від своєї мети контролювати Україну.
14 березня, 09:00
Війна
Ймовірність такої «перевірки» безпосередньо пов’язані з тим, як будуть розвиватися події у російсько-українській війні.
08 березня, 19:33
Політика
путін свідомо висуває максималістські вимоги, які навряд чи прийме Україна.
04 березня, 17:25
Війна
Початок війни у 2014 році був протидією розробкам видобутку скрапленого газу, які почалися компанією Shell у 2012-2013 роках.
01 березня, 07:43