Кремль не збирається віддавати захоплені території

Опінії
10 травня, 12:25
Кремль не збирається віддавати захоплені території

Воно вчепилося у вже захоплені території, як вош кожуха й фактично анонсує їх включення до своєї федерастії

Громадсько-політичний діяч і політолог

Триває 75-й день повномасштабної війни Росії проти України

Із психоделічного в карканні путіна:

«Нескончаемый поток бессмертного полка»

І тут він точно правий. Доки не заберуть своїх орків з України там тільки приростатиме. Вони ж цих утилізованих мародерів, убивць і ґвалтівників цьогоріч наказали зараховувати до того БП і носити на паличках на парадах.

«россия сражается на своей земле»

Гнида, звісно. Але тут уже дуже чіткий посил. Все те, що вони зараз захопили, віддавати не збираються й планують офіційно анексувати. Тому будь-які переговори з пуйлом позбавлені сенсу. Вони вже де-факто зарахували й де-юре анонсували включення нині захоплених територій до складу своєї імперії зла. Ця цитата плешивого саме про це. І план такий виношували давно. Той, хто розмінував прохід з Криму чітко працював на анексію цих земель. А те, що влада відмовляється назвати зрадників, свідчить, що всі вони (окрім одного-єдиного екс-генерала СБУ) досі у вищому керівництві країни...

«россия дала упреждающий отпор агрессии, это было вынужденное, своевременное и единственно правильное решение»

Ну, тут і коментувати зайве. путька остаточно скотився до рівня лукашенкі та перетворюється вже на посміховисько. Раніше лука старався його цитувати, а тепер усе навпаки...

Загалом, текст дещо схожий на той витік, який передруковував у себе два дні тому. Ні про що. З такого тексту можна було б починати розкрутку теми про «остаточно виконані завдання спєцапєраціі та її завершення». Бо з контексту воно аж просилося. Але цього не прозвучало. Зрештою, пуйло сам себе загнав у тупик.

А в підсумку: і путлєр, і його раша, і їхній вермахт здулися (навіть візуально).

І це приємно. А погано те, що відступати воно не може, нема там задньої передачі... І друга біда: воно вчепилося у вже захоплені території, як вош кожуха й фактично анонсує їх включення до своєї федерастії.

І це б ще пів біди, бо наші ЗСУ ці плани скоро можуть перекреслити. Якщо їм дадуть. Згадайте: звільнення Херсона було питанням одного-двох днів, але тоді оперативно забрали генерала Марченка й наступ припинили. Здається, що коли пуйло робив сьогодні свої заяви, то з деким у Києві це було синхронізовано.

Читайте також:
Війна
Може повторитися сценарій Маріуполя
вчора, 13:31
Війна
сєргєй шойгу вирішив проінспектувати окупаційні війська
вчора, 11:25
Політика
Стало відомо, що росія спрямовує вчителів із Сибіру до окупованих Запорізької і Херсонської областей. Українським дітям промиватимуть мізки.
21 червня, 18:12
Війна
Воєнний злочинець живий, має травми через «м'яке» приземлення
18 червня, 16:15
Війна
Окупанти продовжують атаки у Сіверськодонецьку з трьох напрямків
08 червня, 10:33