Кривавий «Шоумен» веде Україну до загибелі

Опінії
11 лютого, 09:37
Кривавий «Шоумен» веде Україну до загибелі
Фото: Facebook

«Україно, Україно, подивись на себе. У твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе!..». Пророчі слова Тараса Шевченка, які актуальні досі.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

«Шоумен» — так дуже влучно назвав свою книгу про Володимира Зеленського американський журналіст і публіцист Саймон Шустер. Бо той, хто нині виконує обов'язки президента України, справді не лише був ним усе своє життя до Банкової, а й залишається таким досі.

Втім, важливо розуміти не лише те, ким він є, а й якими бачить нас. Ми для нього не громадяни, які доручили керувати їх країною, люди з обов'язками та правами, а лише глядачі, які не мають права втручатися у те, що спостерігають на сцені.

Лише захоплюватися, заливатись сміхом чи плакати від побаченого і головне — аплодувати головній зірці вистави...

Якщо раптом йому здасться, що хтось з акторів поруч отримав трохи більше аплодисментів, то в наступному акті його вже не буде на сцені. Бо він не лише головний актор, але й автор сценарію.

Ще іноді, для поглиблення контакту з аудиторією, когось із зали запросять на сцену, зіграти якусь маленьку роль. Це завжди подобається глядачам, які вірять: запросять і їх. 

Його комунікація до українців — це не пояснення, чому він робить так, а не інакше. Бо, звісно, пояснення того, що відбувається на сцені зіпсує сприйняття вистави.

Його спілкування з українцями — завжди драма, сповнена інтриг і несподіваних поворотів, де він із задоволенням бавиться із почуттями глядачів. Він смішить, лякає, заспокоює, викликає замилування собою.

У такій комунікації точно не потрібні справжні журналісти, які заглядають за куліси, дошукуються, що було справді, що може бути далі.Бо не треба спойлерів: вони псують виставу.

Він так захопився виставою, що спершу не бачив непередбаченої сюжетом пожежі у театрі. А потім, коли не помічати стало неможливо — став імпровізувати, вплітаючи її у на ходу змінюваний сценарій.

І грати далі, бо так виглядає, ніби він досі знає, чим закінчиться шоу.
Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
вчора, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40