Крок уперед і два назад…

Опінії
27 квітня, 18:15
Крок уперед і два назад…

Орки руйнують нашу економіку ракетами, снарядами, а депутати законами.

Співвласник компанії "Нова Пошта"

Не встиг я похвалити чиновників за сміливі, але вкрай важливі рішення (нульові мита, 2% податку з обороту тощо), як природа бере своє.

Депутати своїм законопроектом 7311 збираються ліквідувати нульові мита на автомобілі, впровадити імпортне ПДВ на спрощену систему 2%, повернути ПДВ на паливо, збільшити військовий збір до 3%, ввести перевірки і так далі. Орки руйнують нашу економіку ракетами, снарядами, а депутати законами.

Україна після війни має два варіанти економічного розвитку. Або стати економічним дивом, швидко відновитися та перетворитися у найзаможнішу націю, або залишитися найбіднішою країною Європи, яка, до того ж, постраждала від війни.

Якщо ми нарешті проведемо ринкові реформи – здійснимо дерегуляцію, приватизацію, скоротимо чисельність чиновників, суттєво зменшимо податки, ліквідуємо митні платежі, ми неодмінно станемо Східноєвропейським тигром.

Якщо цього не зробити, залишимося європейськими злиднями і жоден план Маршала нам не допоможе. До речі, щодо  плану Маршала, раджу почитати серію постів від Михайлоа Чернишева.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Перспектива запровадження податку на імпорт у розмірі 10% – правильне погане рішення. Тепер його називають зрадою в економіці України.
07 серпня, 19:36
Світ
З кінця минулого року країни Європи дедалі більше імпортують СПГ
26 липня, 11:09
Світ
Країни Близького Сходу нарощують видобуток нафти
23 липня, 12:25
Світ
Джо Байден у п'ятницю вилетить до Саудівської Аравії, де візьме участь у саміті союзників по Перській затоці
14 липня, 13:06
Світ
Вперше він пройде без участі росії
22 травня, 17:15
Опінії
Це тепер країна для чиновників, суддів та прокурорів.
30 квітня, 12:15