Куди не кину оком стомленим...

Опінії
09 січня, 09:15
Куди не кину оком стомленим...

Ігор Смілянський пропонує випустити поштову марку з висловом Зеленського «Будапештський меморандум — це х***я»

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

На яку тільки дурню не підеш, як тільки не лизнеш заради того, щоби й надалі отримувати 1 млн 800 тисяч гривень на місяць в державній Укрпошті в країні, в який поштарка отримує в 200 разів менше, а воїни — разів в 50!

І так вже десять років починаючи з 2014 року, коли команда авантюристів «милованових-смілянських-абрамявічусів» та інших висадила тут десант для «рятування України».

Куди не кину оком стомленим..._1

Читайте також:
Опінії
Понад 70 гендерів – понад 70 відповідальних? Дискусія щодо нового наказу ДСА.
вчора, 18:23
Політика
Гетманцев: «Для держави – врешті жорстко припинити тінь та корупцію. Вичистити крадіїв з влади. Це вороги, гірше росіян.»
вчора, 15:24
Політика
«Золоте» правило революції під завісою зеленого інформаційного спаму.
20 лютого, 15:06
Опінії
Зеленський 8 років наживався на війні
08 лютого, 15:05
Політика
Цікаво, де її «віднайшли»? Президентська кампанія триває.
01 лютого, 17:44
Опінії
Звісно, хамства у ВР не має бути, але регламентний комітет за ці роки не працює над розв'язанням цього питання...
31 січня, 10:01