Куди подівся екс-радник секретаря РНБОУ Сергій Сивохо ?

Опінії
22.02.2023, 11:55
Куди подівся екс-радник секретаря РНБОУ Сергій Сивохо ?

Скільки грошей було вкрадено з бюджету для фінансування оцієї самої «Національної платформи» та її лідера?

Публіцист

Друзі, а чому ми не чуємо мудре слово головного експерта з питань повернення окупованих територій – екс-радника секретаря РНБОУ Сергія Сивохо, якого Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) призначив очолювати «Національну платформу примирення та єдності»?

Хто ж нас помирить з Путіним, як не Сергій Анатолійович?

До речі, ніхто не знає – скільки грошей було вкрадено з бюджету для фінансування оцієї самої «Національної платформи» та її лідера?

Я так думаю, Сивохо отримував не менше «десятки» на місяць. Тобто, як Подоляк та Арестович.

Читайте також:
Опінії
Театр тіней імені «колишніх, але не зовсім»…
вчора, 14:33
Опінії
То як там «катастрофа» у орків від вимкнення старлінків — спрацювала? Нє?
вчора, 10:45
Політика
Ахметов, Коломийський, Зеленський, Григоришин та інші олігархи здеруть три шкури з населення по новим тарифам.
06 лютого, 19:13
Політика
Як журналіст Михайло Ткач знайшов Андрія Єрмака.
06 лютого, 15:27
Політика
Компліментарні «опитування» продовжують ліпити із узурпатора і зрадника лсд.
04 лютого, 11:34
Політика
Розкрадача бюджету Опішнянської ОТГ Різника послали в Америку. Де послицею підпрацьовує обвинувачена у корупції Стефанішина.
31 січня, 12:12