Created with Sketch.

Лише жорстокість до корупціонерів врятує Україну

08 листопада, 21:41
Фото: Facebook

Те, що не вдалося Леонідові Кучми та Віктору Януковичу, втілив у життя Володимир Зеленський. Прислуга червоних регіоналів відновила УРСР.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Навіть найменший корупціонер (від $1000 за 1 хабар) та всі залучені фігуранти-пособники мають отримувати ДОВІЧНЕ ув'язнення без права на перегляд. Так має бути!

Причому, з обов'язковою конфіскацією всього майна ВСІЄЇ родини. (Серед родичів, які не зможуть підтвердити доходи на придбання власності чи грошових коштів).

Максимальна жорстокість до корупціонерів, — тільки це врятує нас. Але жодна політична сила не хоче робити це своєю метою, бо зрештою всі політики починають йти на компроміси й зменшують рівень покарання.

Але це, як із нашими штрафами на дорогах, коли 170 гривень за перевищення — це не штраф, а квиток. Тож, ти просто купуєш собі дозвіл на порушення.

Корупція має стати національним ворогом, винищувати корупцію та корупціонерів треба жорстоко. І дуже важливо — публічно, а казки про «без корупції ми не виживемо» розповідають лише ті, хто завдяки корупції збагатився і не здатний пояснити власні статки.

Додам: ні, розстрілювати як у комуністичному Китаї не вийде, але й давати пару років «невідворотного покарання» нас теж не врятує. Корупціонер — це має бути вироком на все життя, а не вкрав мільйони, відсидів 3 роки й на волю.

Так, треба сильні інституції. Так, треба невідворотність, але і саме покарання має бути жорстоким, однак жодним чином не квитком-заохоченням втілювати злочин.

Читайте також
Глобальний занепад демократії
Опінії
Конституція гетьмана Орлика і анґлійська Хартія вольностей
Історія
Пам'ятайте, демократія ніколи не триває довго
Політика
Сучасна демократія — це робота стадних інстинктів, особливо в Україні
Політика
Кар'єристи у ЗСУ і тилові корупціонери не хочуть перемоги України
Опінії
Порушуючи права забудьте про обов'язки, або ісландський досвід для України
Політика