Лукашенко лише повторив витівку Петра Порошенка та його вірного голови СБУ Василя Грицака

Опінії
24.05.2021, 09:35
Лукашенко лише повторив витівку Петра Порошенка та його вірного голови СБУ Василя Грицака

Лукашенко лише мавпує український досвід, не більш того

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Політично стурбовані громадяни з обуренням коментують «безпрецедентний», як вони кажуть, факт – 23 травня 2021 року білоруська спецслужба за допомогою бойової авіації посадила в аеропорту Мінська літак авіакомпанії Ryanair, який летів над територією Білорусі з Атен до Вільнюса, та затримала одного з пасажирів, колишнього головного редактора Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича.

У зв’язку з цим політично стурбовані громадяни заявляють, що мав місце акт державного тероризму, та вимагають розірвати дипломатичні відносини з режимом Лукашенка й відмовитись від закупівлі білоруських нафтопродуктів.

Треба сказати, що КДБ Республіки Білорусь не оригінальний, а Лукашенко лише повторив витівку Петра Порошенка та його вірного голови СБУ Василя Грицака, більше відомого в народі як «Вася-їбанько».

21 жовтня 2016 року Служба безпеки України під загрозою здійняти в повітря бойові винищувачі примусово посадила в аеропорту «Жуляни» літак білоруської авіакомпанії «Бєлавіа», який пролітав над територією України, за 5 хвилин до входження судна в повітряний простір Білорусі. Після посадки літака в «Жулянах» доблесні СБУшники зняли з борта одного з пасажирів – такого собі Армена Мартиросяна, якого обшукали, оскільки вирішили, що в нього може бути флеш-накопичувач з аудіозаписом розмов, зроблених народним депутатом України VIII скликання Олександром Онищенком у кабінеті президента Порошенка за допомогою мікрофона, вмонтованого в наручний годинник. Щоправда, нічого підозрілого в кишенях Мартиросяна підлеглі Васі-їбанька не знайшли й відправили цього пана до Мінська наступним рейсом.

Що ж стосується шкоди, завданої діями Грицака авіакомпанії «Бєлавіа», то її відшкодовували зі своїх бездонних кишень українські платники податків.

Тому якщо політично стурбовані громадяни вважають, що захоплення іноземного повітряного судна з метою затримання одного з пасажирів є актом державного тероризму, то свою енергію вони можуть спрямувати в більш конструктивне річище – наприклад, влаштувати облогу маєтку генеральної прокурорки Венедіктової з вимогою притягнути Васю Грицака до кримінальної відповідальності. Бо Лукашенко лише мавпує український досвід, не більш того.

Читайте також:
Війна
Московити притягли на північ Харківщини свою найжахливішу наземну зброю. Комплекси ТОС-1А «Солнцепёк» нищать місто Вовчанськ.
24 червня, 21:49
Війна
Наразі відомо про трьох загиблих та 25 поранених
22 червня, 18:00
Політика
Угода між путіним та Кім Чен Ином є «глибоко лякаючою» і «ворожою до США, миру, свободи та справедливості в усьому світі».
21 червня, 17:13
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
14 червня, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34