Марафон фінансують, а дрони — за донати: системний збій оборони

Опінії
02 серпня, 13:29
Марафон фінансують, а дрони — за донати: системний збій оборони

Чому на фронті бракує дронів, а гроші йдуть на парки та марафони?

Депутат Запорізької міської ради 8-го скликання

Якщо вірити Стерненку, на фронті дефіцит дронів, і його фонд змушений обмежувати поставки на окремі напрямки та звертається до людей по донати.

Печальна ситуація.

Тільки от питання: чому він не звертається за донатами до державних оборонних установ, які безпосередньо відповідають за достатню кількість дронів у підрозділах (і яким із бюджету виділяють на це десятки мільярдів)?

Нікому не здається ця ситуація ненормальною й такою, що свідчить про якусь фундаментальну проблему після трьох років повномасштабної війни?

Чому немає проблем із фінансуванням «єдиного марафону», а з дронами досі є?

А ще можна, наприклад, написати листа в Запорізьку ОВА й запропонувати закупити «русорізи» на 300 мільйонів замість ремонту незрозумілого «простору», або в Запорізьку міську раду, яка реконструює купу парків та за 18 мільйонів будує ЦНАП, поки окупанти рвуться на дистанцію прямих артобстрілів міста.

Щось із цим перекосом треба робити, бо ми довоюємось.

Читайте також:
Опінії
До безпекових гарантій для України є суттєве зауваження.
вчора, 08:03
Опінії
Конституція як щит: як уникнути внутрішньої капітуляції України.
25 серпня, 18:10
Політика
Володимир Зеленський призначив Євгена Хмару начальником Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.
25 серпня, 12:34
Політика
Міністр оборони США Піт Геґсет звільнив голову Розвідувального управління генерал-лейтенанта Джеффрі Круза.
23 серпня, 08:14
Політика
Нам треба вирішувати власні накопичені проблеми, а не бути пішаками в чужих геополітичних іграх.
21 серпня, 16:21
Світ
Через російські військові погрози в Арктиці Канада змушена поглиблювати співпрацю зі своїми північними союзниками по НАТО.
21 серпня, 09:34