Машина часу рвонула: 2013, 1937… до Варфоломіївської ночі?

Опінії
27 травня, 07:38
Пси Зеленського
Пси Зеленського
Фото: © Den Tar

Бубочка дає відмашку на пригоди сорока трьом живописним полотнам з приватної колекції героя свого нічного кошмару

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Люди, ми до вас. Скажіть, що нам привиділося, що вчора під дверима музею Івана Гончара зняли невдалий дубль чи то «Слуги», чи то «Сватів», а демократична, республіканська, парламентсько-президентська Україна нормально, як і оголошено паном Степановим, адаптивно, цілеспрямовано і поетапно виходить з карантину? Що нічого не сталося?!

Мабуть що так. Адже на благословенних теренах побутування стабільно байдужої нації, ураженої зеленою формою ідіотизму, все йде своїм рядом: оновлені до взірцевого полиску поліцейські звично ґвалтують свідків безпосередньо в службових кабінетах; орендар ставка знічев'я розстрілює сімох знайомих, що нагодилися було порибалити; черговий нардеп звично вкорочує собі віку, не підводячись з офісного стільця в туалеті; голова Держгеокадастру звично дізнається про своє звільнення з інтернету; Андрій з Денисом Єрмаки звично регочуть над своєю кваліфікованою Зе порожньою справою; пані «Вона працює» із захеканим помічником звично шелестять дармівщинкою. Ондечки сонце звично вигулькнуло на сході.

А ще на лінії розведення з чужим світом звично, вже сьомий рік пострілюють. І що неприродно, до запаморочення, до здичавіння страшно – теж вже звично гинуть наші кращі. 

Це ми – циніки?! А не власники велюрових ресторацій, слуги з тупими обличчями бовванів на ток-шоу і бубонінням своїх мантр про кінці епох і зграя зажопників, котрим все українофобське як вода з гуски? Не бубочка з щирою вседозволеністю і командою «фас!» на все, що ще ворушиться?

Кобищанський рефрен: «А шо такого? Хлопці виконали слідчі дії… Правильно, так тому баризі й треба».

Когось з пересічних заторкнуло, що виклик громадянина до суду передбачає вручення повістки у письмовому вигляді безпосередньо у руки і винятково тому громадянинові? А не оголошують у відосику? Комусь з тих, котрим вже ось рік #какаяразніца, відомо, що слідчі дії нормальних силових структур у нормальній країні стартують з демонстрації документів на обшук, посвідок осіб з повноваженнями?

Бубочку звично заціпило. Онде Мендель у новому халаті, вийдіть, розбійники.

Микола Вінграновський: «…Була в одного світу середа, / В другого світу наступав вівторок».

Читайте також:
Володимир Зеленський увійде у новітню українську історію як боягуз, який на чорне каже біле і навпаки.
11:02
Вторгнення агентів ДБР на склади зенітних ракетних бригад Київщини, Одещини та Херсонщини є попередженням українському війську.
03 липня, 11:24
Коли зірве різьбу на зелених гайках?
01 липня, 12:17
Сучасні казки кобищанського діда.
01 липня, 11:04
Коли не дотримуватися простих правил і норм у родинному колі, то й з Конституцією не буде ладу.
30 червня, 11:34