Мавпи набирають «Гамлета»

Опінії
03.05.2021, 08:51
Мавпи набирають «Гамлета»
Фото: Тверезо

Або психолого-офісний підхід до варіанту ватиканської зустрічі...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

На 28 відсотків нації, які все ще перебувають у каталептичній прострації і готові й сьогодні обирати блазня королем, пропозиція Зе дивитися у баньки Блідої Молі у ватиканських Станцях Рафаеля Санті справила таке ж враження, як бежевий прикид тоді ще п-сс Мендель на нормандську четвірку. Мовляв, давай, Вован, жгі далі.

Певно, наш майстер з низки нетрадиційних видів боротьби узяв у голову, що постаті Платона та Аристотеля, Геракліта та Діогена з рафаелевого розпису «Афінська школа» у Ватикані змусять маніяка згорнути проєкт Новоросії!

Але ж згадана голова, за її власним визнанням, нічого стратегічного довго у собі тримати не може. Тож пояснити черговий викид підліткової свідомості щодо місця зустрічі очей «оглашенного» і «блаженного» у Ватикані можна швидше «теорією нескінченої мавпи».

Знавці ейнштейнових ймовірностей переконані, що серед зграї мавп, котрі випадковим чином лупасять клавками компів, завжди знайдеться одна, що набере шекспірового «Гамлета». Просто мавпі доведеться лупасити нескінченно довго.

Очевидно, що у нашому випадку з вибором Ватикану мавпам просто поталанило. Навіть ліпше, ніж Олегові Ляшку з трьома лотерейними білетами. Адже тут Ватикан випав вже з другого разу – після «где угодно на оккупированном Донбассе». Міг би випасти Катар чи Оман.

Хоча, на притомний помисел, маніяка путіна до людської подоби Папа Римський наверне лише у тому випадку, якщо того навіженого Франциск гахне по тім'ячку своєю тіарою.

У нашому селі, певно, як і у вашому місті, дурил, котрі лізли кудись без мила, називали однаково. І тобі ж, Нелоше, «руським язиком» сказали: «Будем разговаривать исключительно об улучшении добрососедских отношений», що ти ще забув у тих «глазах напротив»?! Добросусідського?

Підтримуємо засторогу колег щодо негативу з вибором Ватикану для «исключительного улучшения». Папа дійсно мусив би добре подумати перед згодою на з´яву квартального шапіто у його володіннях – надто красномовна (і буквально – теж) доля Нотр-Дам де Парі після аналогічних гастролей зеленої трупи до Парижу. Та те – справа винятково Римської курії.

У блоґерському середовищі немає однозначної відповіді й на запитання – як могло так статися, що наскрізь просякнутий ненавистю до попередника Зе'офіс погодив мавпячу альтернативу Мінську-Парижу-Єрусалиму-Відню?

Як на нас, бла-бла-бла про Ватикан свідчить, перш за все,  про дрімучу неписьменність трускавецьких продюсерів, котрим не знайомі італійські букви Piazza San Pietro, 00120 Città del Vaticano. Що, так важко загнати у translate.google і отримати українською – Площа Святого Петра, 00120 Ватикан?

Знову  дало маху оточення. Невже однокласники так отупіли, що не можуть вирахувати неминучу істерику свого главкома від однієї лише назви головного майдану католицької церкви?! Коли б на тій плазі клоуна Кіндратій не вхопив! Уявіть – Зе стоїть на п'яцці імені Петра, перед базилікою Св. Петра, з думами про Петра. Ну, і скільки він вистоє?!

І що йому після цього привидиться в очах путіна, крім кривавих петриків?

P.S. Конкретика? Гааґа.

Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25