Created with Sketch.

Мешканці Градизька допомагають воїнам-землякам у лавах 58 і 116 бригад

21 березня, 21:54

Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.

Фотозвіт із надання чергового гуманітарного вантажу захисникам Полтавщини на передовій оприлюднили жителі Градизької громади. Зібрані небайдужими селянами тонни допомоги спрямували на Мар'їнський напрямок у багатостраждальній Донецькій області.

Як стверджують жителі Градизька, у фронтові підрозділи 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського та 116-ї Окремої бригади територіальної оборони доставлено необхідний реманент — утеплювач із фольгою, поліетиленову плівку, акумуляторний шурупокрут, монтажну піну, 2 листи оцинкованого металу. Також наші захисники отримали харчі, постачанням яких влада чомусь не займається (картоплю, цибулю, консервацію, сало, качки копчені, рибу в'ялену, тушкованку, вареники, квашені помідори та огірки, компоти, яблука, мед, солодощі, ліки та засоби гігієни).

«Від усіх наших воїнів-захисників велика подяка за чергову допомогу і домашню смакоту всім, хто готував, варив, пік і жарив, хто душу свою вкладав і велике уміння для того, щоб наші воїни, наші хлопці не забували про рідну домівку. Спасибі!», — прокоментував ситуацію ініціатор волонтерського збору Сергій Лихопуд.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що селяни Полтавщини допомагають захисникам, поки влада краде. Чималий вантаж для воїнів Сил оборони України та постраждалих харків'ян зібрали волонтери із Красної Луки та Розбишівки.

Читайте також
КАБи та ФАБи все ближче до вільного українського Запоріжжя
Війна
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС
Війна
Оголошено переможців Британської премії на кращий знімок дикої природи
Життя
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Позиція
Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини
Кримінал
Школа Старицької: як навчали полтавських панянок 100 років тому
Полтава