Селяни Полтавщини допомагають захисникам, поки влада краде

ПОЛТАВА
07 березня, 14:45
Селяни Полтавщини допомагають захисникам, поки влада краде

«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.

Чималий вантаж для воїнів Сил оборони України та постраждалих харків'ян зібрали волонтери із Красної Луки та Розбишівки. Про це повідомила медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на ініціативну групу благодійників «Гадяцький борщ».

Як з'ясувалося, свідомі українці передали на Схід кілька тонн продуктів (печиво, квашену капусту, моркву, картоплю, буряк, консервацію, олію, сало та домашню тушкованку). Гуманітарної допомоги має вистачити не на один тиждень.

«За безкорисливу допомогу, розуміння ситуації, яка панує в Україні, передав подяку командування військової частини А3321 жителям Розбишівської громади. Армія і народ єдині! Українські воїни завжди будуть із народом, який їх підтримує, та докладуть усіх зусиль для збереження єдності та неподільності нашої держави», — прокоментував сергіївський волонтер Олександр Зозуля.

Доволі показово, що поки небайдужі мешканці Полтавщини гуртуються та витрачають останні кревні на підтримку наших захисників, місцева і центральна влада розкошує коштом платників податків. Банда Кулініча-Біленького, «зелені» ямщики, переконані, що війна їм усе спише, але цього не станеться.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як міському голові Гадяча плювати на полеглих захисників України. Представник аграрного каґалу «Довіра» Володимир Нестеренко мріє про відродження совдепії.

Селяни Полтавщини допомагають захисникам, поки влада краде_1
Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34