Микола Мельник: Про те, як визволення полонених спробували перетворити на спектакль

Опінії
08.09.2019, 08:37
Микола Мельник: Про те, як визволення полонених спробували перетворити на спектакль

Розпочну із того, що звичайно я тішусь, що наші звільнені. Звичайно, я засмучений, що звільненні не всі. Той хто каже, що Цемах не такий вже важливий, хай уявить, що в літаку МН17 були його родичі, а потім розкажіть мені, що мертвих не повернути.

Вчорашня істерія мене трохи покоробила, якщо чесно. У грудні 2017 Україна звільнила 73 свої політв’язнів, але я щось не бачив такої тіхи, дяки і сліз на очах. Тоді були якісь інші полонені? Чи то люди в нас стали сентементальні, що навряд.

Хоча все ж сюжет дійсно був драматичний...і за канонами. Зав’язка – анонсація великого обміну, розвиток – перемовини, перша кульмінація – Рябошапка постить про обмін, перша емоційна яма, коли обмін не відбувається, зневіра, друга кульмінація – звершений обмін, оплески, сльози, розгін через ботоферму подяки Зеленському, і нарешті масова ейфорія і Happy End! Не знаю хто режисер, Бог, ФСБ, Медведчук, Меркель з Макроном, Зеленський... але гарно.

І, тим кого звільнили за великим рахунком по цимбалах, хто режисер, і це вірно. Як і по цимбалах зараз суспільству, що серед звільнених моряків були ті хто на початках свідчив проти своїх...Все забудеться, але результат на табло. Найбільш масштабний обмін за часів ЗЕ відбувся. Хоча за масштабністю і уступає попередникам.

P.S. Я вже не намагаюсь достукатись до українців. Вони давно на речі тверезо не дивляться. Але істерія з боку журналістів і експертів щодо обміну мене занепокоїла, адже коли вже наша цинічна братія починає хитатись із резонансом, то значить суспільство реально хворе і не здатне тверезо дивитись на речі.

P.S.S. І до речі, левова доля успіху обміну належить нашим спецслужбам. І слава Богу ЗЕ ще не добрався до них.

Джерело


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Наче павуки у банці вітчизняні прокурори поборюють один одного за високі посади.
вчора, 15:36
Про все ті ж два світи і дві системи.
25 вересня, 13:06
Або недипломатично про дипломатів.
24 вересня, 13:04
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
У концертному турі блазень представив місцевих прісних. Дивуймося.
21 вересня, 11:16
Перша половина 1920-х — кінець 1930-х років становить унікальний час для розвитку українського краєзнавства.
21 вересня, 08:48