Created with Sketch.

Міністр закордонних справ Німеччини уникає питань про можливість постачання Україні оборонної зброї

31.12.2021, 11:52
Фото: google

Про це вона заявила в інтерв'ю агентству dpa

Кореспондент поцікавився, чи можливі, на думку Бербок постачання Україні оборонної зброї, що не виключав співголова "Зелених" Роберт Габек під час візиту в Україну в травні ц.р. (Бербок є іншою співголовою партії), міністра сказала:

 «Як країни G7, а також як Європейський Союз, ми чітко дали зрозуміти, що подальша військова ескалація на кордоні України і, перш за все, порушення міжнародного права та порушення суверенітету України призведе до масових політичних та економічних наслідків для Росії».

« Якщо ми поєднаємо наші курси, це буде довгий список. Але зараз стоїть завдання не допустити подальшої ескалації. Це можна зробити лише дипломатичним шляхом – у Нормандському форматі, а також у рамках Ради НАТО-Росія, а також у рамках ОБСЄ».

На уточнююче запитання: "Тобто це відмова від будь-яких поставок зброї в Україну?", Бербок заявила: "Подальша військова ескалація не принесе додаткової безпеки Україні".

Тобто фактично міністр ухилилася від відповіді на запитання щодо ставлення Німеччини до можливих постачань оборонної зброї Україні.

Читайте також
«Містер Бін під кайфом»
Політика
Bloomberg: Мелоні пішла на ескалацію та повний розрив із Трампом після саміту G7
Політика
Трамп-миротворець
Політика
Тепер черга за Трампом: Україна перемагає в війні дронів, США слід визначатися, — Politico
Політика
У путіна заявили про «дружню» телефонну розмову з Трампом
Війна
Рубіо привітав громадян рф із Днем росії
Політика