Бункерний дід невпинно стає ізгоєм, навіть колись напозір міцні партнерські відносини з іншими диктаторами світу поступово рвуться.
Свідченням цього є сьогоднішня (14.XI.2022) зустріч 46-го президента США з 10-м головою КНР на індонезійському острові Балі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".
Джозеф Байден, по суті вигрававши проміжні вибори до американського Конґресу, спокійно прилетів на Саміт G20, де вперше за останні 3 роки поспілкувався наживо з Сі Цзіньпіном, який нещодавно переобрався на третій термін.
Фактично, лідери США і КНР узялися перелаштовувати для себе "багатополярний" путінський світ на двополярний, де місця РФ не буде, вірніше московії вготована роль сировинного, поділеного на зони впливу Вашинґтону і Пекіну.
Водночас нині Анкарі відбуваються позапланові перемовини між делегаціями РФ і США, де з російської сторони директор Служби зовнішньої розвідки Сєргєй Наришкін, а з американської – очільник Центрального розвідувального управління Вільям Бьорнс; тема зустрічі утаємничена.
Цілком імовірно, що ці дві події ніщо інше, як частинки одного геополітичного ланцюга, в якому теперішній російській державі відмовлено навіть у регіональній гегемонії.
Наразі США залишаються на колишніх позиціях і тиснуть на КНР, щоби китайські комуністи не підтримували путінський режим, бо Україна успішно звільняє свою територію, відтак мир не можливий на умовах чи забаганках Кремля.
А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Москві важко через постійні поразки, тому задля послаблення західної підтримки України Пекін міг би розгорнути "другий" азійський фронт.