Монополія Нафтогазу має бути ліквідована!

Опінії
31.07.2022, 13:53
Монополія Нафтогазу має бути ліквідована!

Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію (ТСК) з попереднього розгляду питань порушення законодавства, що призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії російської федерації проти України.

Очолити її доручено Олексію Кучеренко.

Думаю - в свій час комісія змінить статус на «слідчу».

Але сьогодні нам треба негайно проаналізувати результат так званих «реформ», конкретні дії тих чи інших посадовців, керівників, інституцій, з’ясувати чому саме вони призвели до енергетичної кризи та запропонувати Верховній Раді та Уряду свій план дій.

Закони про «мораторій на тарифи» прийнято монокоаліцією.

Завдяки нашим зусиллям «ціну питання» поки що скорочено на 63 млрд грн -  з 264 млрд грн, до 201 млрд грн з бюджету.

Утримано тарифи та ціни на газ на попередньому рівні, знято загрозу конфіскації комунального майна у міст та громад, законодавчо забезпечено необхідність проведення держаудиту Нафтогазу та дочірніх структур та оприлюднення газового балансу.

На підставі цієї інформації ми з вами отримали можливість контролю за обґрунтуванням фінансів державної підтримки монополіста та контролю за його фінансовою діяльністю та господарською діяльністю.

Очікуємо кадрових рішень по Нафтогазу та відповідальності керівництва компанії.

Боротьба продовжується - монополії так просто не здаються.

Монополія Нафтогазу має бути ліквідована!

Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!

Читайте також:
Політика
Він обіймав посаду депутата Бучанської міськради. З 2011 до 2015 року Таможній фактично очолював фракцію «Партії регіонів» у міській раді.
вчора, 15:09
Війна
Українські правоохоронці затримали громадянина Великої Британії за підозрою у співпраці з російськими спецслужбами.
29 жовтня, 14:49
Опінії
Непрямі ознаки російського сліду в українській владі
27 жовтня, 10:26
Політика
У Європі набирає обертів амбітний проєкт зі створення єдиної розвідувальної мережі, спрямованої на протидію російській агресії.
24 жовтня, 08:24
Світ
Бельгія запроваджує програму добровільної військової служби для 17-річних громадян.
21 жовтня, 17:07
Політика
Фірма, близька до голови «Нафтогазу», стрімко нарощує доходи під управлінням його партнера, який має зв’язки на окупованих територіях.
21 жовтня, 12:40