Мовний скандал у Черкасах

ПОЛІТИКА
25 лютого, 16:15
Мовний скандал у Черкасах

На сесії Черкаської міськради висміяли депутата від ОПЗЖ

Депутат відмовився виступати українською, тож йому організували перекладача.

На сесії міськради черкаському депутату Олександру Замирайлу знадобився перекладач. Перекладати з російської на українську мову допоміг Юрій Тренкін, секретар міської ради.

Конфлікт виник через те, що представник партії ОПЗЖо відмовився звернутися до депутатів державною мовою. Попри регламент та закон, він продовжив виступ російською.

Представникам національної поліції довелося стати між активістами і депутатом, оскільки небайдужі черкащани були обурені його поведінкою.

Нагадаємо, що вчора депутат від ОПЗЖо Андрій Лесик на початку сесії Харківської міськради скористався правом виступу, вийшов до трибуни та почав промову російською мовою. Деякі депутати та представники громадських організацій, які були в залі, висловили обурення та почали вимагати, щоб депутат, згідно до законодавства, виступав українською мовою. Депутат відмовився виконувати вимоги закону.

Читайте також:
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50
Катарська корпорація "QTerminals" домовилася з "Укрзалізницею" співпрацювати у рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія".
06 березня, 15:26