На Америку чекає небувала економічна криза

СВІТ
05.09.2020, 15:33
На Америку чекає небувала економічна криза
Фото: Google

Доба "Великої депресії" видасться дитячою забавкою перед новою хвилею масового безробіття і занепаду виробництва.

Таку думку нещодавно висловив американський економіст і юрист Майкл Снайдер на своєму сайті з промовистою назвою "The Economic Collapse".

Його невтішний для суспільно-господарчої сфери США прогноз на наступні 25 років базується на офіційній статистиці найбільших міст країни.

Так, за даними Торгової палати Сан-Франциско, більш ніж половина всіх крамниць цього мегаполісу у зв'язку з пандемією коронавірусу не працюють і не зможуть більше відкритися через завдані карантинними обмеженнями збитки.

Подібна ситуація спостерігається й у Нью-Йорку, де досі тривають протести ліворадикальних угруповань "Антифа" та "Black lives matter".

Рівень безробіття у найбільшому місті США тільки в липні склав майже 20%, тоді як 83% від усієї кількості ресторанів Нью-Йорка не змогли повністю сплатити оренду, опинившися у борговій ямі.

Не краща ситуація й у мешканців провінції — у сільськогосподарському штаті Південна Кароліна понад 50% орендарів знаходяться під загрозою виселення, а в штаті Луїзіана працедавці не здатні відновити половину втрачених від пандемії робочих місць через наявний брак коштів.

За словами Майкла Снайдера, станом на 1 серпня 27% американців винні фінансовим і комерційним установам 21 мільярд доларів, як сплату за оренду чи іпотечну позику.

«Рівень банкрутства у США вже досяг найвищого показника за останні 10 років. Очікується, що він і надалі невпинно зростатиме. Адже світова торгівля, з якою тісно пов'язаний американський ринок, демонструє рекордне падіння. Про швидке відновлення за рік-два не йдеться», — наголосив Майкл Снайдер.

Він також підкреслив, що за останні 22 тижні понад 57 мільйонів американців подали нові заявки на соціальну допомогу з безробіття.

Однак федеральний уряд не поспішає сплачувати чеки громадян у зв'язку з активною виборчою кампанією та подальшою політичною невизначеністю.

Читайте також:
Світ
Цьогоріч кількість безробітних на планеті становитиме понад 205 мільйонів осіб, тоді як ще 3 роки тому їх було 186 мільйонів.
18.01.2022, 10:55
Економіка
Грузинський уряд підготував план боротьби з економічною кризою, викликаної карантинними обмеженнями через COVID-19.
13.10.2020, 14:28
Світ
Реальний рівень безробіття може наближатися до 25% від загальної кількості працездатного населення.
09.04.2020, 20:36
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
вчора, 14:45
Світ
У 16 квітня Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання про прийняття Косово до складу організації.
16 квітня, 11:43
Світ
Ганну Ґутьєррес визнали винною в ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс у жовтні 2021 року.
16 квітня, 11:28