Created with Sketch.

На Путлера чекає або куля у скроню, або шибениця

09.05.2022, 18:00
Фото: Facebook

Історичних аналогій у цій війні з російськими окупантами дуже багато.

Найбільше впадає в око майже буквальне співпадіння планів, методів і риторики фашистів Другої світової війни та рашистів сьогодення. Гітлер і Путін, Риббентроп-Лавров, Скабєєва-Ґьоббельс і так далі, і тому подібне.

Дивуватися нічому. Фашизм завжди повернений в минулі історичні подвиги і базується на ненависті до призначених на роль ворогів, які заважають відновленню колишньої величі.

Берлінському біснуватому заважали євреї, англосакси і комуністи. Московський фюрер не сильно змінив список – українці, англосакси та євреї.

Про це, а також про неминучу поразку московських неофашистів, багато вже сказано. Проте, мене набагато більше вражає історичне підгрунтя нашого опору Кремлю.

Підніміть масштаб, і ви побачите диво: як через 400 років конфліктів та протистоянь знову разом Україна, Польща й Литва. Час показав, хто кому брат!

Цивілізація, заснована на принципах парламентського управління та виборності лідера знову проти московського "самодержавія і єдінорожія"! Іштван Бáторі проти Івана IV Лютого.

Цей історичний процес – не тільки про минуле.

Україна, Польща, Литва (а згодом і Білорусь) вже скоро стануть могутнім фактором європейської політики. А Путін і його неофашистська імперія вже померли.

І попри "недержаніє ракет" для Московщини "Послєдній парад наступаєт", у буквальному сенсі. Нам треба із зброєю в руках дочекатися офіційного некрологу.

Український політик і державний діяч, Генеральний прокурор України (2016-2019)

Читайте також
18 листопада 1932 року вийшли постанови ЦК КП(б)У, які легалізували Голодомор
Історія
Буде армія — буде державність
Історія
Ми все пам'ятаємо
Історія
Пам'яті Дмитра Мирона, який в польській тюрмі написав текст «44-х правил життя націоналіста»
Історія
Цей день в історії: народився один із творців УПА
Історія
25 жовтня 1921 року розпочався Другий зимовий похід армії УНР проти більшовиків
Історія