На Рябошапці шапка горить

Опінії
14.01.2020, 06:42
На Рябошапці шапка горить

Генпрокуратура не перестає дивувати.

Еталонний журналіст, публіцист,блогер. Військовий ЗСУ

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив службове розслідування обставин потрапляння до мене всіх шістьох томів матеріалів кримінального провадження, яке розслідувалось Генеральною прокуратурою України на підставі матеріалів австрійської поліції у зв’язку з викраденням в Словаччині бізнесмена Максима Слуцького та замаху на викрадення бізнесмена Владислава Ізраіліта.

Як встановили правоохоронні органи Австрії в ході проведення негласних слідчих дій, замовником злочину є екс-суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов.

Службове розслідування проводить колишній суддя Харківського окружного адміністративного суду Ількін Садагат-огли, якого вигнали з попереднього місця роботи через те, що він не відповідав займаній посаді й не пройшов кваліфікаційне оцінювання, і якій не зміг пройти переатестацію в Генеральній прокуратурі України.

Втім, це не завадило Рябошапці залишити цього Нуруллаєва на посаді начальника Генеральної інспекції (докладніше про цей кричущий випадок розповідалось на сайті Naspravdi.today).

Стурбованість Рябошапки, який сильно переживає, що в мене опинились матеріали цього провадження, спричинена тим, що справа так і не потрапила до суду, оскільки була продана Ємельянову першим заступником генпрокурора Віталієм Каськом.

Щоправда, попервах Касько збирався цю справу відправити «на поховання» в поліцію Київської області.

Але після того, як я опублікував кілька сторінок зі справи, Касько домовився, що провадження за фактом викрадення Слуцького та замаху на викрадення Ізраіліта буде закривати Державне бюро розслідувань.

Користуючись нагодою, публікую ще кілька сторінок з матеріалів цього провадження. Сподіваюсь, ця публікація суттєво покращить трудовий настрій Рябошапки, Каська та Нуруллаєва Ількіна Садагат-огли.

На Рябошапці шапка горить_1
На Рябошапці шапка горить_3
На Рябошапці шапка горить_5
На Рябошапці шапка горить_7
Читайте також:
Кримінал
Хабарі, алкоголь і безкарність: портрет «академіка» Сергія Чмиря.
16 жовтня, 09:35
Війна
Салтівський районний суд Харкова виніс вирок у справі про побиття вчителя історії працівником ТЦК у травні 2025 року.
07 жовтня, 11:51
Кримінал
В Івано-Франківській області постане перед судом батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу. Він бив і принижував дітей-вихованців.
30 вересня, 08:05
Політика
«Прослушку» в кабінеті Садового знайшли після того, як там побували Свириденко і Стефанчук.
23 вересня, 10:31
Кримінал
Судді під тиском суспільства: справа про вбивство на фунікулері добігає кінця.
17 вересня, 17:09
Політика
Італійський суд вирішив екстрадувати до Німеччини Сергія Кузнєцова, якого підозрюють у підриві «Північних потоків»
16 вересня, 12:40