На Рябошапці шапка горить

На Рябошапці шапка горить

Генпрокуратура не перестає дивувати.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив службове розслідування обставин потрапляння до мене всіх шістьох томів матеріалів кримінального провадження, яке розслідувалось Генеральною прокуратурою України на підставі матеріалів австрійської поліції у зв’язку з викраденням в Словаччині бізнесмена Максима Слуцького та замаху на викрадення бізнесмена Владислава Ізраіліта.

Як встановили правоохоронні органи Австрії в ході проведення негласних слідчих дій, замовником злочину є екс-суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов.

Службове розслідування проводить колишній суддя Харківського окружного адміністративного суду Ількін Садагат-огли, якого вигнали з попереднього місця роботи через те, що він не відповідав займаній посаді й не пройшов кваліфікаційне оцінювання, і якій не зміг пройти переатестацію в Генеральній прокуратурі України.

Втім, це не завадило Рябошапці залишити цього Нуруллаєва на посаді начальника Генеральної інспекції (докладніше про цей кричущий випадок розповідалось на сайті Naspravdi.today).

Стурбованість Рябошапки, який сильно переживає, що в мене опинились матеріали цього провадження, спричинена тим, що справа так і не потрапила до суду, оскільки була продана Ємельянову першим заступником генпрокурора Віталієм Каськом.

Щоправда, попервах Касько збирався цю справу відправити «на поховання» в поліцію Київської області.

Але після того, як я опублікував кілька сторінок зі справи, Касько домовився, що провадження за фактом викрадення Слуцького та замаху на викрадення Ізраіліта буде закривати Державне бюро розслідувань.

Користуючись нагодою, публікую ще кілька сторінок з матеріалів цього провадження. Сподіваюсь, ця публікація суттєво покращить трудовий настрій Рябошапки, Каська та Нуруллаєва Ількіна Садагат-огли.

На Рябошапці шапка горить_1
На Рябошапці шапка горить_2
На Рябошапці шапка горить_3
На Рябошапці шапка горить_4

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Дорослого чоловіка, який демонстрував статеві органи дітям, судитимуть у Кременчуці.
21 січня, 11:02
Одна з італійських мафіозних структур здійснила вибух у місті Фоджа на півдні країни.
17 січня, 13:40
На час Різдвяних і Новорічних свят у Полтавські області тривають поліційні рейди.
03 січня, 09:50
Досудове розслідування проти Чередніченка порушили за частиною 2 статті 286 ККУ.
24.12.2019, 09:25
Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
23.12.2019, 06:37
Кандидата на посаду мера міста Турин заарештовано під час спецоперації.
22.12.2019, 11:15