На Тернопільщині чоловік змайстрував гусеничний всюдихід

28 січня, 18:51

На будівництво Ігор Радь витратив два з половиною роки.

Кабіну водія він запозичив від автомобіля польської марки Zuk. Приладова панель взята від «Москвича», а замість керма — два важелі.

Двигун встановлений між передніми сидіннями, як і в рідному «Жуку». Сам мотор – від «Москвича-412», робочим об’ємом 1,5 л і потужністю 75 к.с. Під підлогою розташовані паливний бак на 50 л і акумулятор.

В основі всюдихода лежить саморобна рама з профільної труби 80х40 мм. Задні двері взяті від спортивного хетчбека Volkswagen Sciricco.

Крім водія і переднього пасажира всюдихід може перевозити ще до 6 осіб, для яких встановлені диванчики та столик для перекусу. Салон зсередини утеплений пінопластом і обшитий ДСП. Також працює автономний обігрівач, щоб пасажири не замерзли. На стелі – спеціальні поручні, за які зручно тримаються на вибоїнах.

Побудувати всюдихід Ігорю допомагав його онук – Дмитро, який працював над гусеничним рушієм.

Спереду всюдихід має кріплення для відвалу, яким зручно розчищати дорогу від снігу. Максимальна швидкість машини досягає 70 км/год.

Читайте також:
Компанія «Дельта» планує випустити настільну «гру-броділку». І з властивим росіянам нахабством розраховує продавати це за кордон.
28 квітня, 16:12
Роботів виробляє компанія Boston Dynamics, його вартість становить близько 75 тисяч доларів США.
01 березня, 16:32
​​​​​​​Павло Усатюк захопився наукою ще у 7 класі. Тоді дізнався про маленькі супутники для космічних досліджень.
18 лютого, 18:47
Талановитий французький актор та модель.
вчора, 18:10
Кетрін Бойєр Вотерстон - американська акторка, відома ролями у фільмах «Вроджена вада», «Стів Джобс» і «Фантастичні звірі і де їх шукати»
19 червня, 17:30
Новозеландська та американська акторка південноафриканського походження.
18 червня, 19:05