Created with Sketch.

Нацгвардійці із бригади «Буревій» відкидають росіян на півночі Донеччини

14.03.2024, 08:27

Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.

Відповідним звітом із місця ведення запеклих боїв поділилася пресслужба Першої Президентської бригади «Буревій» Національної гвардії України, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Наші захисники всією наявною зброєю цілодобово умогилюють загарбників, які сунуть зі Сходу.

Усі спроби московитів просунутися на позиції Сил оборони України на Лиманському напрямку розбиваються об шалений опір нацгвардійців. Поки загарбники застосовують шквал артилерії та авіації, винищуючи все на своєму шляху, наші захисники діють витонченіше.

«Впродовж тижня ворог здійснив понад 190 артилерійських обстрілів та авіаційних ударів по позиціях нашої бригади. Натомість підрозділи артилерії та БПЛА «Буревію» знищили 2 міномети противника, 3 одиниці FPV, та 1 бліндаж з особовим складом. Також ми пошкодили 18 бліндажів з особовим складом окупантів», — відзвітували нацгвардійці із бригади «Буревій».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що станом на тепер Україна у небезпеці через повільність приспаного росією Заходу. Коли партнери чи союзники спізнюються з обіцяною підмогою, тоді війна легко програється.

Читайте також
Рідні військових б’ють на сполох через десятки зниклих безвісти бійців 125-ї бригади під Запоріжжям
Війна
Валерій Залужний: Час на боці росіян
Війна
рф окупувала два населені пункти Запорізької області – DeepState
Війна
ЗСУ втрачають контроль над Серебрянським лісом
Війна
На Запоріжжі українські військові відступили з деяких позицій біля чотирьох населених пунктів
Війна
В Україну повернулась хвороба часів Першої світової війни: чим вона небезпечна
Війна