Насправді все було ще паскудніше?

Опінії
19 травня, 16:55
Насправді все було ще паскудніше?

Не було наказу на розмінування траси Армянськ-Брилівка! Мости і траса, по-всьому, НЕ БУЛИ ЗАМІНОВАНІ.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Здається, і нашій братії – диванному блогерству – теж роз'яснили, чому кремлівська мерзота планувала за дві-три доби скосплеїти   першу «денацифікацію» «матєрі городов руських» Андрієм Боголюбським. Пройдіть з нами за оцим посиланням і послухайте авторитетніших: Роман Скрипін – професійний журналіст, Олег Жданов – професійний військовий аналітик.

Відмотаємо кіно назад – на тиждень-другий. Перші натяки свідків і причетних до подій на Півдні на «зраду» упродовж перших годин навали орків сприймалися ще з певними сумнівами – та ви що, треба об'єктивно розслідувати, цього просто не могло бути, там потрійний Маннергейм тощо.

Навіть уявити, щоб якийсь полковник, та навіть генерал, скомандував розмінувати Чонгар-Каланчак-Чаплинку після грудневого 2021 року ультиматуму щура до НАТО відповзати на післяваршавські позиції, у притомному стані було неможливо! Дурню якогось речника про «їх було уп'ятнадцятеро більше, тому мости не підривали» віднесли на ранкове похмілля. Тверезий речник такого б не зморозив.

Серця патріотів гріли пости і стріми людей з авторитетом і українським бекграундом, які почали доволі переконливо ліпити з верховного національного героя.

І, знаєте, погодимось! Вчорашньому клоуну послати на фік світових лідерів, які навперейми пропонували адреси для переміщення «Кварталу-95» в екзиль, було все одно, що відмовитись від прокату «Сватів» у просторі глибинної щурячої зграї. Але ж послав! Не те що наступив на горло рядку «кожен вечір приходить зненацька», а взагалі заспівав «ще не вмерла». Респект і уважуха.

«Своєю відмовою виїхати Зеленський врятував Київ», − цей висновок медійників приблизно тягне на поцінування перемоги Хмельницького під Жовтими Водами. І має під собою усі підстави бути об'єктивним. Адже, рвони Володимир Олександрович житомирською трасою, з країни вимело б не лише зажопників зі слугами. За позафракційною рештою теж кохти б поздувались!

Тому, якщо з'ясується, що актор-президент був направду непричетний до маніпуляцій з ТМ-62 на мінних полях на Перекопі, віддамо йому належне. Після Перемоги.

Але наразі справа «зради в степу під Херсоном» постає в іншому світлі. Кремлівський щур потирав ручки тому, що достеменно знав – дорога на Херсон, Мелітополь, Маріуполь відкрита. Щур знав – 9 травня буде святкувати на Хрещатику, бо «мін нєт». Ні на Перекопі, ні від білоруського кордону до Гостомеля.

Хотілося, щоб ще й «вдячні» совки танки-Z стрічали квітами і чепчиками вгору? Але то вже таке, претензії – до медведчука з компанією. Мін не було.

Не було наказу на розмінування траси Армянськ-Брилівка! Мости і траса, по-всьому, НЕ БУЛИ ЗАМІНОВАНІ.

Так, стаття та сама, розстрільна, але алібі ліпитимуть собі інші. Спостерігаємо.

Читайте також:
Опінії
Зараз вони вимагають 264 млрд грн з бюджету, намагаючись забрати їх в ЗСУ, біженців, безхатьків, зруйнованих міст
25 червня, 13:55
Війна
Як атомна енергетика України потрапила до рук російських терористів
23 червня, 11:50
Війна
Журналісти знайшли ймовірне місце проживання киви під Москвою
21 червня, 14:53
Війна
1XBet. Як російський букмекер отримав ліцензію в Україні під час війни, - Inform Napalm
21 червня, 10:18
Політика
Старший лейтенант Баканов – молодець?
12 червня, 14:50
Кримінал
Двоє "поліцейських" передали окупантам табельну зброю
06 червня, 15:25