Нажаль...

Опінії
26 квітня, 14:35
Гетьманцев та Зеленський
Гетьманцев та Зеленський

Податкова амністія від "слуг народу"

У нас за 30 лет, К СОЖАЛЕНИЮ, сложилась ситуация, при которой граждане БЕЗ КОНТРОЛЯ НАКОПИЛИ средства".


Народний депутат України Гетьманцев Данило Олександрович.К сожалєнію. Накопілі. Прогляделі гетманцеви как-то і украінскіе гражданє, вот тварі такіє, накопілі. Сумєлі. Ну нічо, ща ми іх абілєтім.

Коротше я дивлюся там Гетманцев взагалі збожеволів.

Тобто людина яка принципово на своїх конторах платила вчорну, ухилялася як могла, тепер нам розповідає, що, коротше, все що ми зберігали в готівці - він нас ще раз податками обкладе під час амністії. Яка буде примусовою, навіть якщо ти нічого не порушував та не крав.

Реально в інтернеті регулярний вайн стоїть від співробітників компаній, які записані на його матір. І там конверти, відсутність офіційного працевлаштування та обнал. Всім поф..., Гетьманцев це не коментує або коментує в дусі "це все брехня".

Ну а плебсу - тримайте "амністію". Тобто я СПОЧАТКУ ЗАРОБИВ, мерз там в цеху, потім сплатив всі податки, а тепер ще раз? А гетьманцеви які отримували хабарі, взагалі не платили податків, ну тепер можуть під 5% показати частину того, що накрали. Так?
Їй бо, я трохи прих...в з цих планів. Кешлес у всі поля.

Причому у самого Гетьманцева тільки офіційно в декларації сотні тисяч доларів готівкою. Йому ок. Тому що в країні де при владі гетманцеви тільки готівка й потрібна.

Максимальний чорт.

А ще його мати типу позичила  650 000 доларів людині на прізвисько Rodrigue Elias Merhej. Хто це такий?

Цей ліванець влетів під вторинні санкції США як постачальник зброї КСІР та його сателітам. Бо його та пов'язані з ним компанії займаються поставками зброї та запчастин іранському КСІР та його сателітам(Аль Кудз та інші). І так він великий бізнес-партнер сімейної контори Гетманцевих. Торговець зброєю, контрабандист та іранський шпигун.

Як ви всі знаєте, всі ці люди, вони ж не про готівку, а про кешлес. Взагалі готівку не юзають. Ні разу.

Ага.

Оскільки Родріг суб'єкт санкцій ОФАК то звісно що позику в доларах йому Гетьманцев давав ГОТІВКОЮ. Бо інакше б транзакція не пройшла або мати Гетьманцева, та він сам отримали б ті самі вторинні санкції, як і Родріг. Ну тому що вони фактично кредитують чувака який контрабандою продає зброю КСІР, Хізбалі, Аль Кудсу та іншим.
Як у кешлес родини гетманцевих знайшлося зайвих готівкових 650 000 доларів я хз, але готівка, ну ви розумієте, це не для громадян України. А то ви там "опять накопітє бєз контроля".

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Реформи по-українськи — це атакувати антикорупційну інфраструктуру, захищаючи топкорупціонерів і олігархів.
01 квітня, 13:03
Верховна Рада прийняла за основу ряд законопроєктів, які впроваджують податкову амністію та добровільне декларування
01 квітня, 11:45
Платоспроможні українці ухиляються від сплати податків і з цим тепер влада буде рішуче боротись.
24 березня, 13:00
Як не втрапити в халепу
16 лютого, 14:10
Законопроєкт передбачає встановлення системи штрафів за не реєстрацію тварин.
07.10.2020, 14:12
Команда Володимира Зеленського непрозоро вказує міністру фінансів Сергію Марченку на вихід.
07.10.2020, 11:26