Не можна міняти Крим на новозбудований мостик в Станиці Луганській

27 листопада, 10:07
Опінії Оксана Сироїд
Міст у Станиці Луганській
Міст у Станиці Луганській

Тільки впродовж листопада цього року спочатку газета New York Times, а згодом журнал The Economist опублікували карту України без Автономної Республіки Крим.

Ані Президент, ані офіс його, ані МЗС його не вважали за потрібне реагувати. Лише два посольства.

Україна є в центрі уваги світових медіа. Попри контекст, це «золотий» час для проповідування свого. Але чути не наш голос. Точніше, голосу українcької держави не чути.

Не можна тихо міняти країну на унітази.

Чи Крим на новозбудований мостик в Станиці Луганській. Інакше ніхто не буде з нами рахуватися. А спокуса підтримати агресивного, нахабного і галасливого сусіда буде все більшою.
 

Політик, народний депутат VIII скликання

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин, до корупції в земельній сфері і до тіньового використання земель.
09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів. У низці галузей ведуть активний соціальний діалог, зберігаючи вплив і авторитет в трудових колективах. В багатьох сферах профспілкові організації тримаються на плаву за інерцією, десь їхні справи справді кепські.
08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
вчора, 20:52
Верховна Рада прийняла у другому читанні президентський законопроект щодо «вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».
вчора, 17:51