Напруга у відносинах Чехії та Росії зростає. Російський міністр назвав мера Праги «нацистом»

СВІТ
09.09.2019, 05:56
Напруга у відносинах Чехії та Росії зростає. Російський міністр назвав мера Праги «нацистом»

Відносини офіційних Праги та Москви погіршуються. При цьому у російських владних структурах продовжують нарікати на поширення «нацизму» у країнах, які колись знаходилися під контролем Кремля.

За повідомленням чеських ЗМІ, міністр культури РФ Владімір Мединський назавав мера Праги Онджея Колара «гауляйтером». Так у Третьому рейху називали вищих партійних функціонерів НСДАП, що мали владу у межах певної адміністративно-територіальної одиниці.

Причиною істерики московського урядовця стали дії міської влади Праги стосовно пам’ятника маршалу СРСР Івану Конєву.

Нагадаємо, що на початку вересня пам’ятник Конєву накрили брезентом. Раніше його облили червоною фарбою. 

Читайте також:
Світ
Це робиться для вдосконалення практичних навичок американських солдатів.
10:33
Світ
Від ранку понеділка, 22 червня, і до вечора у районі окупованого Севастополя Криму сталося щонайменше 19 землетрусів.
вчора, 10:35
Світ
Підготовка до розгортання бригади випереджає графік на десять місяців.
22 червня, 21:06
Світ
Модель ШІ Mythos від компанії Anthropic усього за кілька годин зламала бази даних американської розвідки АНБ.
22 червня, 17:01
Світ
54 людини поранені, ще 18 зникли безвісти.
22 червня, 10:11