В оселю головреда «Бастіону» вдерлися правоохоронці

ПОЛТАВА
16.06.2017, 12:22
В оселю головреда «Бастіону» вдерлися правоохоронці

До квартири головного редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова проникли правоохоронці. Видання пов’язує це з проведенням негласних слідчих дій відносно нашого головреда представниками репресивного НКВД у Полтавській області.

Раніше правоохоронці вже влізали в офіс «Бастіону» і приватне помешкання Сікалова. Після цього в офісі був виявлений пристрій, що нагадує прослуховувач, а з дому зникла особиста документація і зовнішній накопичувач інформації.

Керівник НКВД області Олег Бех дав вказівку «кончать» головного редактора Сікалова після публікацій про причетність правоохоронців до розкрадання надр і газоконденсату. Після цього Сікалову вручили підозру.

Оновлюється. 


Читайте також:
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
вчора, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03
Полтава
Це капище та Кумир знаходяться в процесі створення уже більше року.
06 липня, 12:13
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19