Вандали вдруге розфарбували пам’ятник на місці відпочинку Петра І

ПОЛТАВА
01.06.2017, 13:45
Вандали вдруге розфарбували пам’ятник на місці відпочинку Петра І

Невідомі вдруге перефарбували орла, що символізує герб Росії, у кольори прапору України.

У Полтаві невідомі розфарбували у кольори прапору України двоголового орла на пам’ятнику, встановленому у місці відпочинку Петра І, що розташований на вулиці Пилипа Орлика (колишня вулиця Паризької комуни).

Зазначимо, що минулий акт вандалізму стався у 2014 році. Щоправда тоді поліція не змогла кваліфікувати це як порушення закону. Чи станеться це зараз – невідомо.

Довідково: Вандалізм – зловмисне руйнування або пошкодження культурно-історичних пам'ятників, інших матеріальних і культурних цінностей, приватних або суспільних об'єктів майна.

Вандали вдруге розфарбували пам’ятник на місці відпочинку Петра І_1

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
вчора, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09