«Нормандський формат» лише виснажує Україну

Опінії
12.12.2019, 16:14
«Нормандський формат» лише виснажує Україну
Фото: УНІАН

Обговорення результатів нормандської зустрічі – це спроби піймати тінь на стіні.

Політик, народний депутат VIII скликання

Підсумковий документ зустрічі у нормандському форматі, так само як і «формула Штайнмаєра» чи Мінські домовленості – це не реальність, а лише вміло сконструйована і скерована проекція.

У цій спроектованій реальності Росія сидить за столом як миротворець, а не як сторона конфлікту, яка повинна за нього заплати в тому числі грошима.

У цій реальності Україна воює з «народом Донбасу» і повинна йти йому на поступки.

Україна сьогодні не має ані юридичних, ані силових аргументів «перетлумачити» цю проекцію. Франція і Німеччина не мають бажання.

Росію ж у спроектованій нею реальності влаштовує будь-який варіант.

Процес «ловлі тіней» може бути безкінечним, виснажуючи Україну і відволікаючи її від справжніх проблем і цілей. Якщо ж Україна почне впроваджувати проекцію Росії, то вона самознищиться.

Читайте також:
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
вчора, 17:09
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
вчора, 14:30
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
28 червня, 17:42
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
28 червня, 14:42
Опінії
Світ не знає про шахту Саліна. Та ми повинні пам'ятати...
27 червня, 15:45