Новини нашого дурдому

Опінії
31.03.2022, 15:55
Новини нашого дурдому

Завідувач президентською канцелярією Андрій Єрмак звернувся до уряду Канади із закликом постачати Україні більше зброї

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Звісно, в Україні всі розуміють, що Андрій Борисович виконує функцію регента при недієздатному монарху і є фактичним главою держави.

Але для всього іншого світу, Єрмак – це лише керівник патронатної служби, який навіть не є представником української влади.

Тому коли Єрмак до чогось закликає інші країни, а його позаштатний радник Подоляк (цікаво, що аферист Подоляк може радити керівнику патронатної служби – який туалетний папір закупити для Офісу Президента?) бере участь у міжнародних перемовинах, єдиним наслідком цього може бути лише гомеричний регіт серед журналістів і політичних оглядачів.

Читайте також:
Світ
Обраний торік восени президент-лівак Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив пристати на пропозицію Сі Цзіньпіна, посиливши антизахідну коаліцію.
18 березня, 21:32
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35