Новини нашого дурдому

Опінії
31.03.2022, 15:55
Новини нашого дурдому

Завідувач президентською канцелярією Андрій Єрмак звернувся до уряду Канади із закликом постачати Україні більше зброї

Публіцист

Звісно, в Україні всі розуміють, що Андрій Борисович виконує функцію регента при недієздатному монарху і є фактичним главою держави.

Але для всього іншого світу, Єрмак – це лише керівник патронатної служби, який навіть не є представником української влади.

Тому коли Єрмак до чогось закликає інші країни, а його позаштатний радник Подоляк (цікаво, що аферист Подоляк може радити керівнику патронатної служби – який туалетний папір закупити для Офісу Президента?) бере участь у міжнародних перемовинах, єдиним наслідком цього може бути лише гомеричний регіт серед журналістів і політичних оглядачів.

Читайте також:
Політика
Ціни на нафту продовжують знижуватися після домовленостей між США та Іраном.
вчора, 12:05
Політика
Тегеран наочно продемонстрував, що здатний у будь-який момент перекрити стратегічний морський шлях.
вчора, 10:03
Політика
На саміті G7 у Франції президент США Дональд Трамп погодився посилити тиск на росію задля завершення війни в Україні.
вчора, 08:34
Війна
Уперше Мінфін США послабив санкції проти російської нафти на початку березня.
16 червня, 16:46
Війна
Лавров і Фідан обговорили українське врегулювання та двосторонні відносини.
16 червня, 15:50
Політика
Напередодні саміту G7 Японія активізувала контакти з москвою на тлі побоювань щодо енергетичної безпеки.
15 червня, 16:05