Обережно шахраї

ПОЛТАВА
07.04.2023, 16:25
Обережно шахраї

Клієнти АЗС "ОККО" у Полтаві скаржаться на шахрайські дії

До редакції "Останнього Бастіону" звернулися мешканці міста Полтави, які стверджують, що АЗС мережі "ОККО", яка розташована у місті Полтаві за адресою: вулиця Ковпака, 26Б, займається шахрайством.

Клієнти скаржаться на те, що працівники даної АЗС мереж "ОККО" при заправці автомобіля "заливають" у бак автомобіля більше пального ніж він може вміщувати.

Тож ми закликаємо Полтавців бути пильними та обережними при виборі АЗС для заправки власних автомобілів.

Також закликаємо правоохоронні органи перевірити діяльність АЗС мережі "ОККО", що знаходиться за адресою: вулиця Ковпака, 26Б у місті Полтаві.

"Останній Бастіон" буде тримати дану ситуацію на контролі, та сприятиме припиненню шахрайських дій даної АЗС мережі "ОККО", яка ошукує клієнтів під час війни.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У ДПС радять не відкривати вкладення у підозрілих повідомленнях.
29 травня, 15:44
Життя
Зафіксовано 76 хворих, з них 35 — діти.
24 травня, 09:44
Полтава
Рішення про створення блокпостів було ухвалене Радою оборони Полтавської області 7 травня 2025 року.
23 травня, 10:15
Полтава
Порівняно з минулим роком показники сплати єдиного внеску зросли на 1 млрд 345,1 млн грн
22 травня, 11:23
Світ
Як не втратити обліковий запис?
10 травня, 09:23
Війна
Посольство США в Україні попередило американських громадян про загрозу російського обстрілу України.
10 травня, 07:15