Одкровення невиліковно хворих пацієнтів

Опінії
02.11.2014, 08:48
Одкровення невиліковно хворих пацієнтів

Як часто усвідомлення чогось важливого в житті приходить занадто пізно. Пам'ятаючи про це, ми завжди можемо отримати користь з чужого досвіду, який був переданий нам для науки.

Так і вчинили деякі пацієнти, що підійшли до самого краю свого життя, а саме повідали про свої головні жалі:

1. Не перетворюйте все в драму. Журитися з будь-якого приводу може стати звичкою, а це не має ніякого сенсу. Не впивайтеся роздратуванням з приводу того, який поганий був сьогодні ваш день.

2. Занадто багато занепокоєння не зробить ваше життя краще. Турбуватися, особливо про речі, які ще не відбулися, марно і безглуздо.

3. Знаходьте час, щоб заводити більше нових знайомств і підтримуйте корисні зв'язки. Це хороша звичка для побудови кар'єри в довгостроковій перспективі.

4. Не чіпляйтеся за віджилі відносини, нехай все йде своєю чергою. Іноді людям стає не по дорозі один з одним. Примус до продовження відносин, скоріше, принесе більше шкоди, ніж користі.

5. Шкодую, що був не в змозі закінчити те, що починав. Кожен новий день дає нам тисячі можливостей, які не можна упускати.

6. Мені шкода, що я не навчився добре готувати. Дивно, але це стає приводом частіше збиратися разом з сім'єю і друзями.

7. Шкодую, що я так багато працював. Поступаючи так, ми можемо пропустити найкращі моменти у своєму житті або будемо занадто завантажені, щоб по-справжньому насолодитися ними.

8. Шкодую, що упустив можливість поговорити з батьками, перш ніж вони пішли з життя. Потрібно розуміти, що батьки не будуть вічно поруч, проте їх знання та досвід можуть багато в чому допомогти.

9. Не упускайте шансу зайнятися волонтерською діяльністю. Існує безліч причин, щоб безкорисливо допомагати людям, особливо коли вони цього потребують.

10. Відстоюйте свою позицію. Навіть якщо інші люди не погоджуються з вами, це зовсім не привід відмовлятися від своїх переконань.

11. Не таїте образ, особливо на тих, кого любите. Краще відпустіть образи, замість того, щоб зациклюватися на них.

12. Не бійтеся приймати рішення, інакше, зрештою, ви будете шкодувати про марно витрачений час.

13. Не змінюйте своєї мрії на догоду чужим бажанням. Бути хорошим для інших - це одна справа, але не варто жертвувати своїм щастям.

14. Не варто занадто переживати про те, що подумають інші люди. Коли ви стаєте старше, то починаєте розуміти, що думки оточуючих не впливають на ваше справжнє щастя.

15. Шкодую, що боявся вимовити фразу «я тебе кохаю». Любити іншу людину - це безцінний дар, навіть якщо ця любов не взаємна.

16. Шкодую, що не розуміла, наскільки я гарна собою. Існує безліч визначень краси, і ви не повинні думати, що негідні чиєїсь уваги.

17. Шкодую, що не кинув ненависну роботу. Звичайно, працювати там доводилося, щоб забезпечувати сім'ю і виплачувати іпотеку, але не можна щодня почувати себе нещасним.

18. Не дозволяйте, щоб вам нав'язували модель поведінки, яку від вас очікує суспільство. Ви самі повинні вирішити, ким вам бути, інакше суспільство вирішить це за вас.

19. Шкодую, що не вивчив іноземну мову. Ймовірно, на це могли б піти роки, але дане вміння може виявитися дуже корисним.

20. Шкодую, що ніколи не виступав перед публікою. Звичайно, це може не стати вашим справжнім покликанням, але спроба вчинити подібне хоча б раз в житті є важливим життєвим досвідом.

21. Шкодую, що не був вдячним. Навчіться говорити спасибі і цінувати подяку, і ви помітите, як ваше життя покращиться.

22. Подорожуйте при будь-якій можливості поки ви молоді. Чим старше ви стаєте, тим важче знайти для цього час, адже все більше людей будуть залежати від вашої присутності.

23. Нехай фізична активність стане для всіх пріоритетом. Коли ви станете старше, то зрозумієте, як важливо дбати про здоров'я свого тіла.

24. Приділяйте більше часу рідним і близьким. Всі ми приходимо в цей світ на обмежену кількість років, не варто приймайте це як належне.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Синєгубов навіть перевершив первісні очікування.
13:00
Зеленському схильні вірити близько 52% на фоні 80% підтримки у вересні.
вчора, 10:22
Протистояння в сирійській провінції Ідліб остаточно перейшло у гарячу фазу.
вчора, 09:30
З таким дотриманням режиму секретності можуть викрасти і самого Рябошапку.
вчора, 08:31