Одкровення Одиного з Найвеличніших Лідерів Світу

Опінії
22 травня, 16:28
Одкровення Одиного з Найвеличніших Лідерів Світу

"Если делать нечего тебе, мой друг, если ты от жизни от своей устал - может быть ты свалишь в свой вечерний квартал"

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Під час прес-конференції 20 травня 2021 року 20 травня 2021 року Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) заявив, що в разі, якщо суд виправдає обвинувачених у вбивстві Павла Шеремета і вони виявляється невинуватими, то він буде мати розмову з Аваковим на предмет його відповідності посаді міністра.

А до чого тут Аваков?

Міністр внутрішніх справ з 7 листопада 2015 року не має жодного відношення до розслідування кримінальних проваджень, а МВС не є правоохоронним органом.

З вересня 2019 року навіть неформальний вплив Авакова на Національну поліцію далеко не безмежний – після того, як першим заступником голови Нацполіції став Євген Коваль, який є довіреною особою Зеленського і який заслужив цю посаду тим, що за посередництва «Молдавана» (за паспортом – Юрія Єриняка) допоміг Зеленському вимолити пробачення за невдалий жарт у Рамзана Кадирова.

До речі, саме Ковалю належить честь розкриття вбивства Шеремета й саме він доповідав цю справу Зеленському на вікопомному брифінгу 12 грудня 2019 року.

Насправді обвинувачені у вбивстві Шеремета Андрій Антоненко, Яна Дугарь і Юлія Кузьменко були затримані 12 грудня 2019 року за вказівкою не Авакова (у якого просто немає повноважень когось затримувати), а професійного громадського активіста Руслана Рябошапки, який разом зі своїм першим заступником Віталієм Каськом керував розслідуванням і який навіть звільнив тих прокурорів Генпрокуратури, які відмовлялись підписувати підозри. Строк розслідування стосовно Антоненка, Дугарь і Кузьменко продовжував інший професійний громадський активіст – заступник генпрокурора Віктор Чумак, який згодом запевняв журналістів, що його вини в цьому немає, оскільки він підписав постанову, не читаючи матеріалів справи.

А зараз обвинувачення в суді підтримують підлеглі мадам Венедіктової.

Тож Зеленському в разі виправдувального вироку треба не з Аваковим розмовляти,  а спробувати мобілізувати залишки інтелекту, щоби усвідомити наслідки рябошапчиної «реформи прокуратури», і вигнати Парфумершу з посади генерального прокурора.

Читайте також:
Екс-«слуга» вдарив чужий автомобіль, виїжджаючи з парковки, та спробував втекти з місця ДТП.
09 липня, 10:40
«А чому ні? Нові часи ж» – радник глави Офісу президента.
13.10.2020, 19:16
Кремль продовжує жити у власному світі й воліє затягти у нього інших. Хвороба проґресує, але ніхто не планує її лікувати, особливо Захід.
26 липня, 12:53
Партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся»
26 липня, 11:15
Наша влада – майстри спорту з подолання всього! Все вони подолали: коронавірус, корупцію, бідність, безробіття та рейдерство...
24 липня, 18:56
Було би й смішно, якби не гіркий досвід людства – найпаскудніші диктатори вилуплюються із самозакоханих нікчем.
24 липня, 14:34