Офіс президента та МЗС намагалися зірвати візит депутатів до США

Опінії
26 жовтня, 18:10
Офіс президента та МЗС намагалися зірвати візит депутатів до США

У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних

Журналіст, політик

Це жесть. Це настільки нереальна жесть, що мені бракувало цензурних слів висловитися з цього приводу, адже я не думав, що офіс президента може опуститися до такої ганьби. Проте, спробую. Цензурно.

Цього тижня в США мала полетіти група народних депутатів з різних фракцій, щоб попрацювати над питанням протидії Північному Потоку-2 та й російській агресії загалом. Проте, перед самим вильотом, з ОП заборонили їхати представникам монобільшості. А тим, хто поїхали (з опозиції), посольство України в США максимально перешкоджає.

Посилання на історії від Олексія Гончаренка в коментарях. Не буду переказувати, читайте від першої особи.

Вочевидь, тригером для єрмаківні став Geo Leros, точніше його присутність в делегації. Тому, на Банковій включили режим «повний ідіот» і почали роздавати команди зривати візит, роблячи тим самим у Вашингтоні ще той імідж Україні і її владі.

У 2014-19 роках ми їздили разом з тодішньою опозицією і всі внутрішні суперечки залишалися на паспортному контролі у Борисполі. Ми мали мету і знали, що єдність допомагає перемогти.

Тепер все змінилося до неймовірної дріб‘язковості.

Ну сказав би Лерос щось погане про Зеленського і Єрмака. І що ? Американці звикли до різних думок і поважають країни, де слово є вільним. А так, у Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних, хоча влада і говорить про демократичні принципи і проєвропейський вектор.

Ще раз - делегація таки полетіла. З представників опозиції. І попри низку зірваних посольством України зустрічей, інші вони провели. Питання до влади одне: пам‘ятаєте анекдот про двох ковбоїв, які на шару лайна наїлись? Загугліть.

Читайте також:
Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.
04 серпня, 13:03
Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.
12 липня, 07:59
Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.
07 липня, 07:59
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03 квітня, 12:23