Олександр Масюк і Денис Костржевський висловили рішучу підтримку Зеленському

Позиція
24 травня, 15:45

Олександр Масюк, лідер Зеленого Братства Зеленського (ЗА#БІЗЬ), підтримав свого лідора.

Президент Володимир Зеленський, що був обраний у квітні 2019 року, продовжує залишатися легітимним главою держави. Це питання активно обговорюється у суспільстві та медіа, проте важливо нагадати, що законодавством України чітко визначено: під час воєнного стану вибори президента не проводяться. Будь-які спекуляції та розмови на цю тему абсолютно безглузді та грають на руку агресору.

Зараз не час для розбіжностей і суперечок. Ми маємо бути єдиними перед зовнішньою загрозою. Зеленський залишається нашим легітимним президентом, оскільки законодавство чітко визначає, що під час воєнного стану президент продовжує виконувати свої обов’язки до проведення наступних виборів після завершення воєнного стану. Це положення спрямоване на забезпечення безперервності державного управління та запобігання хаосу. І якби навіть уявити, що вибори відбулися зараз, всупереч українському законодавству, міркуванням безпеки, просто здоровому глузду, – їхній результат був би дуже сумнівним з точки зору легітимності», – говорить голова ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ» Денис Костржевський.

Денис Костржевський та Олександр Масюк
Денис Костржевський та Олександр Масюк

За його словами, президент Зеленський неодноразово доводив свою здатність забезпечувати політичну стабільність та ефективно керувати країною під час війни. Він ініціював важливі реформи, зміцнив національну безпеку та залучив міжнародну підтримку, яка є ключовим фактором у боротьбі з російським агресором.

«Зеленський показав себе як справжній лідер, який зміг об’єднати світ навколо України», – вважає він.

Олександр Масюк і Денис Костржевський висловили рішучу підтримку Зеленському_3

Як зазначив Олександр Масюк, підтримуючи свого колегу Дмитра Костржевського, справжнім поціновувачам Зеленського не потрібен ніякий Конституційний Суд, не потрібна ніяка Конституція. Він і Дмитро Костржевський самі здатні вирішувати, чи легітимний їх лідор, чи ні.

У наступному матеріалі ми опублікуємо думку чергових досвідчених учених-конституціоналістів з Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева та Київської міської психіатричної лікарні № 1 імені І. П. Павлова.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Позиція
А полтавські поліцейські сумлінно захищають не національні інтереси, а інтереси так званих фунтів «Газпрому».
11 липня, 10:38
Позиція
Суд зобов’язав ГУ СБУ в місті Києві та Київській області розпочати досудове розслідування стосовно «Громадської ініціативи «Голка»
09 липня, 15:01
Позиція
Понад 80% переданого газу в ОГТСУ не відповідають вимогам Кодексу ГТС, а отже не якісний «товарний» газ постачається споживачам.
05 липня, 10:15