Оновлення Зе-влади відбувається по-путінськи

Опінії
12 лютого, 13:45
Оновлення Зе-влади відбувається по-путінськи
Фото: Facebook

Рейтингозалежний президент-шоумен тягне нас усіх на дно. Володимиру Зеленському байдужа доля України, аби «Квартал 95» вижив...

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Отже, ми увійшли у пік(е) операції Банкової по порятунку рейтингу Зеленського під назвою «Оновлення перегрузкою». Повністю змінено все керівництво нашої армії.

Цього тижня будуть кадрові перестановки у Кабміні та серед силовиків. Я про це писав ще кілька тижнів тому — не буду повторюватися; власне, все, як і прогнозувалося.

Великий привіт всім утиркам, які розповідали, що цей сценарій — це вороже ІПСО, плід моєї запаленої свідомості, чи що у мене погані джерела. Але...

При всьому моєму суперкритичному ставленні до діючої влади закликаю припинити срач та накиди на новопризначених керівників ЗСУ. Так, усі бачать, як огидно звільняли Залужного чи того ж Наєва.

Так, ми всі прекрасно розуміємо, що Зеленський просто маніакально хотів прибрати популярнішого за себе персонажа — решта пояснень є просто додатковими до цього. Так, ми всі прекрасно розуміємо, що тепер ЗСУ, по суті, напряму керуватиме ОПУ і це матиме дуже погані наслідки.

Але... Україна зараз знаходиться в одній із найбільш критичних ситуацій за весь час повномасштабного вторгнення, ви собі не уявляєте, наскільки все висить на волосині.

А ЗСУ — це чи не єдиний державний інститут, який зберігає майже повну довіру людей. Тоді як всі інші — в ауті або скоро будуть, тому весь свій негатив та емоції спрямовуйте на правильного адресата (того, що має адресу на вулиці Банковій).

Хто б не очолив будь-який напрямок у Силах Оборони — він отримує дуже важке завдання, де ціна на виході — це людські життя кожного у цій країні. Ми маємо підтримувати ЗСУ всіма силами й не допустити їхньої делегітимізації!

Адже кожен із нас — це і є ЗСУ, нагадаю. У нас — народна армія.

І було б верхом тупості протиставляти через когось народ з армією, певні нехороші тенденції вже бачу. Тому ще раз — зупиніть срачі на тему армії, або персоналій керівництва у ній.

Зеленський ризикнув зараз усіма залишками свого рейтингу, довів, що саме тільки цей рейтинг є альфою та омегою для нього. Тому — все, що відбувається, є саме його повною і безапеляційною відповідальністю, а отже, всі претензії до нього і його ларьочників.

Новому ж керівництву армії я особисто бажаю повного успіху і сміливості казати «ні», коли наполеонам з ОПУ знову захочеться помалювати стрілочки на карті та погратися в "успішний комунікаційний кейс «Бахмут/Авдіївка». Задля створення чергової «перемоги» для відосика.

Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
вчора, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40