OpenAI запустила функцію ШІ-агента в ChatGPT

OpenAI запустила функцію ШІ-агента в ChatGPT

Він може купувати продукти та переглядати календар.

Компанія OpenAI оголосила про запуск нової функції в ChatGPT, яка дозволяє ШІ-боту виконувати певні дії замість користувачів.

Про це пише CNN з посиланням на заяву компанії.

Про запуск функції ChatGPT Agent компанія оголосила 17 липня. Там зазначили, що новий режим агента ChatGPT «думає» і «діє» за допомогою власного віртуального комп’ютера.

Так, користувачі зможуть, наприклад, дати такі команди, як «подивись мій календар і проінформуй мене про майбутні зустрічі з клієнтами з урахуванням останніх новин» або «сплануй і купи інгредієнти для приготування японського сніданку на чотирьох».

Новий функціонал співробітники OpenAI показали у відео: написали для ШІ-бота детальний запит, в якому попросили допомогу з підготовкою до весілля. Зокрема, знайти 5 варіантів вбрання, яке відповідає дрес-коду, та готелі, які можна забронювати на кілька днів.

ChatGPT Agent доступний для підписників планів Pro, Plus і Team. Режим поєднує можливості інструментів ChatGPT Operator, який переглядає вебсторінки, й Deep Research, який аналізує онлайн-ресурси для виконання завдань.

А втім, в OpenAI зазначили, що нова функція несе певні ризики. Тому певні завдання, такі як надсилання електронного листа, вимагають нагляду від користувача. Також модель відмовляється від «завдань з високим ризиком», таких як банківські перекази.

«Я б пояснив це своїй родині як передову та експериментальну технологію — можливість зазирнути в майбутнє, — але не те, що я б використовував для важливих завдань або з великою кількістю особистої інформації, поки ми не матимемо можливості вивчити та вдосконалити її в реальних умовах», — прокоментував гендиректор OpenAI Сем Альтман.

Він порадив користувачам бути обережними з наданням ChatGPT доступу до особистої інформації. Наприклад, надати ШІ-боту доступ до календаря, аби організувати групову вечерю — може мати сенс, але для купівлі одягу такий доступ не потрібен.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Це сталося після того, як чат-бот Grok образив Ердогана та вихваляв Гітлера.
10 липня, 07:06
Опінії
Grok 4 показує 45 % у «Останньому екзамені людства»
08 липня, 17:46
Життя
Дослідники з Microsoft поділилися вражаючими результатами, представивши свою останню наукову працю.
07 липня, 06:15
Світ
Суддя дійшов висновку, що компанія Meta вдалася до «добросовісного використання», коли взяла дані майже з 200 тис. книжок.
26 червня, 16:13
Світ
Серед жінок ймовірність того, що їхня робота зміниться під впливом штучного інтелекту, значно вища.
22 травня, 17:07
Життя
Інструмент під назвою Difface здатен відтворити тривимірне зображення обличчя реальної людини лише за фрагментом ДНК.
13 травня, 11:39