Created with Sketch.

Оперативна інформація Генштабу станом на ранок 24 травня

24.05.2023, 07:10

Минулої доби відбулось 26 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Розпочалася чотириста п’ятдесята п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

Протягом минулої доби противник завдав 41 авіаційного удару та здійснив 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна та адміністративна інфраструктура.
Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках - відбулось 26 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Авіація Сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника, з яких 3 - по зенітно-ракетних комплексах. 

Також, минулої доби наші воїни знищили ворожий ударно-розвідувальний вертоліт Ка-52, 4 ударних БпЛА типу “Shahed” та 1 розвідувальний дрон типу “Zala”.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 пункти управління, 4 райони зосередження озброєння та військової техніки, 1 склад боєприпасів, 2 артилерійських підрозділи на вогневих позиціях та ще 3 важливі цілі противника.
 

Читайте також
DeepState заявив про повну окупацію Покровська
Війна
CNN: путін планував захопити Україну, але тепер вимушений захищати росію
Війна
Покровськ повністю окуповано?
Війна
Бійці ГУР звільнили Степногірськ у Запорізькій області
Війна
росія почала втрачати позиції в Україні – The Economist
Війна
Масовані обстріли України стали наслідком тимчасового «перемир'я» – DeepState
Війна